Apsauginiai varteliai

18 prekė(s)

18 prekė(s)

APSAUGINIAI VARTELIAI - PATARIMAI RENKANTIS

 

Apsauginiai varteliai pagal montavimo būdą

1) apsauginiai varteliai gali būti montuojami juos įspraudžiant tarp 2 sienų arba turėklų. Tokiu atveju varteliai yra ne atidaromi, bet išimami ir įdedami į praėjimo tarpą. Šio montavimo būdo privalumas - labai paprastas ir greitas sumontavimas, nereikia gręžti sienų.

2) apsauginiai varteliai kabinami ant vyrių. Šiuo atveju sienoje teks išgręžti 4 mažas skylutes, kurias paskui be vargo užglaistysite. Šio montavimo būdo privalumas - apačioje nėra slenkstuko, už kurio galite užkliūti, ir tai, kad vartelius galima darinėti

3) pertvaros tipo varteliams nereikia 2 viena prieš kitą esančių sienų. Pertvertinti galima ir plačius praėjimus ir kambarius. Šio tvirtinimo trūkumas - pertvaros kraštai turi būti pritvirtinami prie sienos. 

 

Saugumo instrukcijos montuojant vartelius laiptų praėjimuose

Montuojant vartelius ant laiptų praėjimų, tinkamas sumontavimas yra ypatingai svarbus. Neteisingai sumontuoti varteliai gali tapti rimtų sužeidimų priežastimi.

Įspraudžiami varteliai puikiai tinka apsaugoti praėjimams - jų privalumas ypatingai paprastas montavimas be jokių gręžimų. Deja, šių vartelių trūkumas - slenkstukas, už kurio žmonės gali užkliūti. Dėl šios įspraudžiamų priežasties vartelių nepatariama naudoti apsaugant laiptus. Įspraudžiamų vertelių jokiu būdu negalima naudoti laiptų viršuje ir nerekomenduojama naudoti laiptų apačioje.

 

Įspraudžiamų vartelių naudojimas apsaugant praėjimus ir laiptus

Apsaugant laiptus ir viršuje, patariama rinktis apsauginius vartelius be slenkstuko ir juos tvirtinti prie sienos medvaržčių pagalba. Tokie varteliai neturi slenstuko apačioje ir todėl nesukels Jūsų šeimai pavojingų situacijų. Keturias skylutes, atsiradusias tvirtinant vartelius, paskui lengvai užglaistysite.

 

Praėjimo plotis

Standartiniai apsauginiai varteliai skirti 70-80 cm praėjimams. Paprastai visi vartelių modeliai turi jiems skirtus praplatinimus

Puslapyje lankytojas suteikiame galimybę filtruoti vartelius pgal angos plotį ir patogiai vienoje vietoje palyginti visus variantus tinkmus ieškomam pločiui.

 

Užraktas

Paprastą užraktą atidarysite lengvai, tačiau jį greičiau supras ir vaikai. Todėl šiuolaikiniai apsauginiai varteliai turi sudėtingesnius 3-4 judesių užraktus.

 

 

Ar žinote, kad 90 procentų vaikų sužalojimų galima buvo išvengti? Pasiūlysime vartelius bet kuriam atvejui: laiptinėms, praėjimams, kambariui pertverti, židiniui apsaugoti...Tik pas mus rasite pilną vokiečių firmos REER kūdikio priežiūros priemonių asortimentą ir naujienas.