Mūsų siūlomi apsauginiai varteliai tiks įvairiausioms Jūsų situacijoms. Įspraudžiami apsauginiai varteliai puikiai tinka praėjimams ir durims apsaugoti. Dvejopo fiksavimo varteliai - puikūs varteliai laiptams apsaugoti - tiek laiptinės viršuje, tiek ir apačioje. Taip pat siūlome apsaugines tvoreles vaikams - jas galima susikomplektuoti kokios tik norite modifikacijos ir jos puikiai tinka platesniems praėjimams apsaugoti. Pas mus taip pat susikomplektuosite ir židinio apsaugą nuo vaikų. Geras ir kokybiškas daiktas dažnai atranda platesnį panaudojimą - vis daugiau mūsų pirkėjų atranda, kad mūsų produktai gali būti panaudojami ir kaip apsauginiai varteliai šunims ir tvorelės šunims. Tikimės, kad mūsų siūlomos apsauginės tvorelės Jums patiks, o jei ko nesuprasite - mielai pakonsultuosime.


 

Apsauginiai varteliai

19 prekė(s)

19 prekė(s)

APSAUGINIAI VARTELIAI - PATARIMAI RENKANTIS

 

Apsauginiai varteliai pagal montavimo būdą

1) apsauginiai varteliai gali būti montuojami juos įspraudžiant tarp 2 sienų arba turėklų. Tokiu atveju varteliai yra ne atidaromi, bet išimami ir įdedami į praėjimo tarpą. Šio montavimo būdo privalumas - labai paprastas ir greitas sumontavimas, nereikia gręžti sienų.

2) apsauginiai varteliai kabinami ant vyrių. Šiuo atveju sienoje teks išgręžti 4 mažas skylutes, kurias paskui be vargo užglaistysite. Šio montavimo būdo privalumas - apačioje nėra slenkstuko, už kurio galite užkliūti, ir tai, kad vartelius galima darinėti

3) pertvaros tipo varteliams nereikia 2 viena prieš kitą esančių sienų. Pertverti galima ir plačius praėjimus ir kambarius. Šio tvirtinimo trūkumas - pertvaros kraštai turi būti pritvirtinami prie sienos. 

 

Saugumo instrukcijos montuojant vartelius laiptų praėjimuose

Montuojant vartelius ant laiptų praėjimų, tinkamas sumontavimas yra ypatingai svarbus. Neteisingai sumontuoti varteliai gali tapti rimtų sužeidimų priežastimi.

Įspraudžiami varteliai puikiai tinka apsaugoti praėjimams - jų privalumas ypatingai paprastas montavimas be jokių gręžimų. Deja, šių vartelių trūkumas - slenkstukas, už kurio žmonės gali užkliūti. Dėl šios įspraudžiamų priežasties vartelių nepatariama naudoti apsaugant laiptus. Įspraudžiamų vartelių jokiu būdu negalima naudoti laiptų viršuje ir nerekomenduojama naudoti laiptų apačioje.

 

Įspraudžiamų vartelių naudojimas apsaugant praėjimus ir laiptus

Apsauginiai varteliai - kokius rinktis

Apsaugant laiptus ir viršuje, patariama rinktis apsauginius vartelius be slenkstuko ir juos tvirtinti prie sienos medvaržčių pagalba. Tokie varteliai neturi slenkstuko apačioje ir todėl nesukels Jūsų šeimai pavojingų situacijų. Keturias skylutes, atsiradusias tvirtinant vartelius, paskui lengvai užglaistysite.

 

Praėjimo plotis

Standartiniai apsauginiai varteliai skirti 70-80 cm praėjimams. Paprastai visi vartelių modeliai turi jiems skirtus praplatinimus

Puslapyje lankytojas suteikiame galimybę filtruoti vartelius pagal angos plotį ir patogiai vienoje vietoje palyginti visus variantus tinkamus ieškomam pločiui.

 

Užraktas

Paprastą užraktą atidarysite lengvai, tačiau jį greičiau supras ir vaikai. Todėl šiuolaikiniai apsauginiai varteliai turi sudėtingesnius 3-4 judesių užraktus.

 

 

Ar žinote, kad 90 procentų vaikų sužalojimų galima buvo išvengti? Įvairūs apsauginiai varteliai: laiptinėms, praėjimams, kambariui pertverti, židinio apsauga...Tik pas mus rasite pilną vokiečių firmos REER asortimentą ir naujienas.