Vaikiškos lovytes akcija

  • Užsakykite lovytę su čiužiniu ir/arba patalyne.
  • Užsakydami įrašykite nuolaidos kupono kodą "lovytes plius".
  • Gaukite nuolaidą. Vienam apsipirkimui galima naudoti tik vieną nuolaidos kodą

Mūsų siūlomos vaikiškos lovytės atitiks išrankiausio pirkėjo skonį - Jūs rasite beveik 200 modelių. Galite rinktis medines arba MDF plokštės kūdikių lovytes. Vaikiškos lovytės su nuleidžiamu šonu tiks tėvams, kurie nori migdyti vaiką šalia savo lovos. Įvairiausios supamos lovytės. TROLL lovytės sužavės natūralaus medžio ir klasikinių lovyčių gerbėjus. Klups lovytės kūdikiams pasižymi puikiu kokybės ir kainos santykiu. Drewex lovytes vaikams renkasi tėvai, kurie ieško nebrangios natūralaus medžio lovytės. Ieškote patarimų apie kūdikių lovytes -apsilankykite mūsų Bloge. Sėkmės apsiperkant:)))

 


Vaikiškos lovytės

15 prekė(s)

15 prekė(s)

Kaip išsirinkti vaikiškas lovytes, kad būtų patogu ir tėveliams, ir vaikui?

 Ir štai Jūsų namus aplankė mažasis šeimos narys... Vieni pirmųjų daiktų vaikui- vaikiškos lovytės. Kaip išsirinkti – siūloma tikrai daug modelių. Pabandysime apibendrinti mūsų patirtį dirbant su klientais.

Pirmasis klausimas su kuriuos susidursite - kada perkama lovytė kūdikiui? Lovytę kūdikiui pirkdami per anksti, dar nebūsite visko apgalvoję ir susidursite su baldo sandėliavimo problema. Jei vaikišką lovytę pirksite jau gimus kūdikiui - norimą baldą ne visada gausite laiku ir už priimtiną kainą...

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums mūsų pasiūlymą Lovytė kūdikiui reikiamu laiku, apie kurį galite sužinoti plačiau ...

 Svarbiausi kriterijai renkantis vaikiškas lovytes būtų šie:

1.Vaikiškos lovytės medžiaga – medžio masyvas ar baldinė plokštė

 • Kambario, kuriame stovės vaikiška lovytė, interjeras. Medis – natūrali medžiaga, mediniai baldai sukuria išskirtinį ir šiltą kambario interjerą. Kita vertus, ir su MDF baldais galima sukurti įdomų interjerą. MDF baldai puikiai tinka daugumoje šiuolaikinių interjerų
 • Medinės vaikiškos lovytės be jokios abejonės yra tvirtesnės. Dar svarbi medžio rūšis: iš spygliuočių pagamintos kūdikių lovytės kartais išskiria sakus, ir atsiranda plyšeliai. Aukštesnės kokybės lovytės kūdikiams gaminamos iš rinktinio medžio masyvo, kuriame nėra medžio šakų, nes šakos vietoje gali atsirasti plyšeliai, arba šaka gali net ir iškristi. Šiuo atžvilgiu klientams rekomenduojame TROLL kūdikių lovytes, kurios gaminamos iš rinktinio beržo masyvo be šakų. Kita vertus, kūdikis yra nesunkus, lovytė naudojama 2-3 metus, todėl ir MDF lovyčių tvirtumo pakanka.
 • Medinės vaikų lovytės yra pakankamai tvirtos ir joms galima nuimti šoną, kad vaikas galėtų pats įlipti. Pvz., visos TROLL vaikiškos lovytės turi specialų sutvirtinantį skersinį, todėl net ir visai nuėmus šios vaikiškos lovytės šoną, ji stovės tvirtai, o vaikui bus nesunku įlipti.

 vaikiskos lovytes

2. Vaikiškos lovytės stilius ir dizainas, derinimas prie kambario interjero. Tikimės, kad mūsų siūlomos vaikiškos lovytės atitiks net ir išrankiausio lankytojo pageidavimus dėl vaiko kambario interjero. Tiesiog peržiūrėkite mūsų siūlomas lovytes kūdikiams...

 

3. Transformuojamos lovytės vaikams. Maždaug iki 3-4 metų vaikai miega 120 cm ilgio lovytėse. Paaugę vaikai dažniausiai kraustosi į 140 cm ilgio lovytes paaugusiems vaikams (angl. - todler beds), kuriose miega iki 8-9 metų. Vėliau jau vaikai persikelia į dvimetrines vaikų lovytes. Transformuojamos lovytės būna:

 • kūdikio lovytė su komoda - patogu, nes iš pradžių naudojate lovytę kūdikiui su komoda, vėliau paaugus vaikui, permontuojate  kelias vaikiškos lovytės detales - ir jūs jau turite 140 cm lovą vaikui iki 8-9 metų.
 • kūdikio lovytė, kurią galima perdaryti į 140 cm vaiko lovą
 • augančios lovos - pvz., Troll Viktoras - šios lovos auga patempiant lovos galą net iki 2 metrų.

 

4. Vaikiškos lovytės su nuleidžiamu šonu pagelbės tėvams lengviau išimti kūdikį iš lovelės. Nakčiai lovytę su nuleistu šonu galima pristumti prie tėvų lovos, ir verkiantį kūdikį bus galima nuraminti neišlipant iš lovos. Be to, vaikų lovytės su nuimamu šonu yra patogesnės, kai paaugusiam vaikui reikia pačiam įlipti į lovelę.

Jei Jus domina tokios kūdikių lovytės, patartume papildomai pasiskaityti mūsų straipsnį apie vaikiškas lovytes su nuleidžiamu šonu.

 

5.Supamos lovytės leidžia vaikui nusiraminti ir grįžti į ramybės būseną, kurią jis patirdavo mamytės pilve. Pasakojamos liūdnos istorijos, kaip vaikų namuose augantys kūdikiai, negaunantys pakankamai meilės ir dėmesio, prieš užmigdami patys siūbuojasi ir taip nusiramina... Supamos lovytės būna dviejų tipų:

 • supamos lovytės su lingėmis
 • lovytės su supimo mechanizmu

Supamos lovytės, jų modelių trūkumai ir privalumai pristatomi mūsų straipsnyje.

6. Perkant lovytes kūdikiams, reikia pagalvoti kaip paaugęs vaikas įlips/išlips iš lovytės . Galimi tokie variantai:

 • išimami 2 pagaliukai iš lovytės šono, pro kuriuos vaikutis pats galės išlipti iš lovytės
 • nuimamas šonas - šią galimybę turi visos TROLL lovytės. Visos TROLL lovytės turi papildomą sutvirtinantį skersinį, todėl lovytė bus stabili net ir be šono
 • kai kurioms lovytėms vieną šoną galima pakeisti specialiu kraštu paaugusiems vaikams. Vėlgi, šią galimybę turi visos TROLL lovytės kūdikiams

 

6. Vaikiškos lovytės reilingas. Dažnai kūdikiai apgraužia lovytės kraštą - tai jie daro tiek treniruodami dygstančius dantukus, tiek ir tada kai nuobodžiauja lovytėje. Lovytės krašto apsauga – reilingas padės apsaugoti nuo nepageidaujamo maisto ir išlaikyti gražią lovytės išvaizdą. Daugelis lovyčių turi krašto apsaugą komplektacijoje, bet taip pat apsaugas lovytėms galima nusipirkti ir atskirai.

 

7. Stalčius patalynei - visada patogu turėti vietą, kur galite susidėti kūdikio patalynę ir priežiūros reikmenis.
 

8. Vaikiškos lovytės su lingėmis leis sukurti kūdikiui panašią būseną, kaip buvo mamos pilve, ir greičiau pamigdyt kūdikį. Supamos lovytės gali būti su nuimamomis lingėmis - tuomet vaiko sūpimo trajektorija primena puslankį. Taip pat būna lovytės su sūpimo mechanizmu - tuomet vaikas supamas horizontaliai, lygiagrečiai grindų paviršiui.

9. Galimybė perstumti kūdikių lovytes. Galbūt vaiką dieną norėsite migdyti kitoje vietoje, o nakčiai lovytę prisitumsite prie savo lovos. Tokiais atvejais kūdikių lovytės su ratukais yra tikrai patogios. Tačiau dažnas stumdymas nerekomenduojamas jokiems baldams, ypač baldams, pagamintiems iš baldinės plokštės (MDF).

10. Naudotos vaikiškos lovytės. Rinkoje siūloma nemažai naudotų lovyčių kūdikiams - ir tai gali būti proga sutaupyti. Juk kūdikio svoris nedidelis, ir tinkamai prižiūrint lovytes - jos puikiai tiks ir kitam vaikui. Vis dėlto, nepatartume rinktis senesnių nei 5 metai lovyčių, taip pat atidžiai apžiūrėti ar lovytė nekliba, ar nėra įskilusių detalių ar sulūžusių detalių - juk nuo to priklauso Jūsų brangiausiojo ramus miegas ir saugumas.

11. Vaikiškos lovytės kaina gali skirtis nuo 40EUR iki 600 EUR - mes siūlome įvairius modelius skirtingiems skoniams ir poreikiams. Domina vaikiškos lovytės pigiau - tiesiog pasinaudokite mūsų puslapyje esančia galimybe rikiuoti prekes pagal kainas - ir Jūs pamatysite labai gerų pasiūlymų....

Taigi, sėkmės renkantis vaikiškas lovytes, kurios bus patogios ir tėvams, ir vaikams!!!!