Prekių pristatymo taisyklės

 I. Pristatymo per kaina su PVM visoje LR teritorijoje (išskyrus Kuršių Neriją) yra:

 1. Užsakymai, kurių vertė didesnė nei 500 EUR, pristatomi nemokamai.Tokiu atveju mes savo nuožiūra parenkame kurjerį ir pristatymo laiką. Nemokamas pristatymas netaikomas po darbo išeiginėmis ir švenčių dienomis.
 2. Kurjeris pristato prekes į Jūsų namus arba kitu Jūsų nurodytu adresu - siuntoms iki 31,5 kg svorio*: 6,99 €

    * Išskyrus Kuršių Neriją. Jei pageidaujate pristatymo į Kuršių Neriją, taikoma 6 EUR priemoka.

 1. iki pašto skyriaus - 3,49 € (tik siuntoms iki 10 kg svorio). Pašto skyrius parenkamas automatiškai pagal Jūsų nurodytą pristatymo adresą. Pristatymas į pašto skyrių trunka iki 2 darbo dienų ilgiau.
 2. iki pasirinkto DPD siuntų taško- 3,99 € (tik siuntoms iki 20 kg svorio ir iki tam tikro dydžio (Ilgis – 61 cm; Plotis – 44 cm; Aukštis – 37 cm))
 3. iki pasirinkto Loginpost/Siuntos 24 automatinio siuntų terminalo - 2,5 € (tik siuntoms, kurios talpa į siuntų dėžutes)
 4. Į Latviją - 7,99
 5. Kurjeris pristato prekes į Jūsų namus arba kitu Jūsų nurodytu adresu -siuntoms virš 31,5 kg svorio kaina nustatoma tvirtinant užsakymą ir bus derinama su Jumis atskirai.
 6. Nusprendus atsisakyti siuntos tuo metu, kai ji jau pristatoma arba pristatyta, Pirkėjas privalo kompensuoti visas su siuntos siuntimu ir grąžinimu susijusias išlaidas.
 7. Pasirenkant apmokėjimą gryniaisiais pinigais arba kortele prekes pristačiusiam kurjeriui,prie bendrosios užsakymo sumos bus priskaičiuojama 3% mokestis už grynųjų pinigų paėmimo paslaugą.

 

II. Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti prekių pristatymo vietą.   Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas. Prekės pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

 

III. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 1-7 darbo dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo, išskyrus atvejus, kai:

 1.  Užsakant prekę nustatytas individualus prekės pristatymo terminas.Prekės pristatymo terminas darbo dienomis nurodomas prie kiekvienos prekės:

 1.  Pirkėjas pasirinko apmokėjimą kurjeriui (tuomet prekė siunčiama iš karto po užsakymo patvirtinimo ir pristatoma per 1-2 darbo dienas)
 2. Paminėti terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

 

IV. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

 

V. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

 

VI.Prie kiekvienos prekės nurodomi orientaciniai pristatymo terminai. Pardavėjas pasilieka teisę koreguoti nurodytus orientacinius pristatymo terminus, priklausomai nuo Pirkėjo užsakytos spalvos, modifikacijos, kitų parametrų. Apie koreguojamus pristatymo terminus Pirkėjas yra informuojamas ir gali apsispręsti dėl gaminio specifikacijos, parametrų,pristatymo terminų pakeitimo arba užsakymo atšaukimo.