Vaikiškos lovytes akcija

  • Užsakykite lovytę su čiužiniu ir/arba patalyne.
  • Užsakydami įrašykite nuolaidos kupono kodą "lovytes plius".
  • Gaukite nuolaidą. Vienam apsipirkimui galima naudoti tik vieną nuolaidos kodą

Mūsų siūlomos vaikiškos lovytės atitiks išrankiausio pirkėjo skonį - Jūs rasite beveik 200 modelių. Galite rinktis medines arba MDF plokštės kūdikių lovytes. Vaikiškos lovytės su nuleidžiamu šonu tiks tėvams, kurie nori migdyti vaiką šalia savo lovos. Įvairiausios supamos lovytės. TROLL lovytės sužavės natūralaus medžio ir klasikinių lovyčių gerbėjus. Klups lovytės kūdikiams pasižymi puikiu kokybės ir kainos santykiu. Drewex lovytes vaikams renkasi tėvai, kurie ieško nebrangios natūralaus medžio lovytės. Ieškote patarimų apie kūdikių lovytes -apsilankykite mūsų Bloge. Sėkmės apsiperkant:)))

 


Čiužiniai kūdikiams ir vaikams

12 prekė(s)

12 prekė(s)

Čiužiniai kūdikiams ir vaikams

Rekomenduojme kiekvienam kūdikiui pirkti naują čiužinį: nors čiužinys išoriškai atrodys tvarkingai, viduje jis gali turėti bakterijų, pelėsio ir drėgmės.Pirkdami čiužinį pagalvokite ir apie kūdikio komfortą, ir apie tai kiek pastangų galite skirti čiužino teisingai eksploatacijai.

Čiužiniai kūdikiams ir vaikams - kriterijai

Čiužinio dydis. Pirkdami lovytę kūdikiui ar vaikui visada pasidomėkite čiužnio dydžiu – standartinio dydžio čiužinį nusipirksite lengvai ir nebrangiai, su nestandartinių čiužniu teks pavargti ir tai gali kainuoti netikėtai brangiai.

Populiariausi standartiniai vaikiški čiužiniai Lietuvoje:

 • čiužinys 90x40 cmčiužinys lopšiui. Lopšyje vaikas miega iki 1-2 metų.
 • čiužinys 120x60 cmčiužinys kūdikio lovytei ir maniežui, kuriuose vaikai miega iki 3-4 metų
 • čiužinys 140x70 cmčiužinys paaugusio vaiko lovai, kurioje vaikas miegos iki 6-8 metų
 • čiužinys 160x80 cmčiužinys paaugliui ir paaugusiam vaikui (iki 10-13 metų)
 • čiužinys 90x200 cm - čiužinys jaunuoliui ir suaugusiajam

Jei norite numatyti ateitį ir apytiksliai žinoti, kaip augs Jūsų vaikas, Jums pagelbės šis straipsnis.

Saugus čiužinys kūdikiui ir vaikui yra tinkamo dydžio, jei tarpas tarp čiužinio ir lovytės rėmo yra ne daugiau kaip 4 cm. Taip pat čiužinys kūdikiui negali būti aukštesnis nei 10 cm, kad vaikas nepersisvertų per lovytės kraštą ir neiškristų.

Čiužinio kietumas. Savo praktikoje susiduriame su visiškai priešingomis tėvėlių ir gydytojų rekomendacijomis dėl čiužinio kietumo, todėl galimybę spęsti paliksime Jums:))))

-          per minkštas kūdikio čiužinys didina uždusimo riziką ir kai kurių ekspertų teigimu kenkia kūdikio stuburo formavimuisi. Jei perkate poroloninį čiužinį, jo tankis turėtų būti bent 25 kg/m3.

-          kietas čiužinys vaikui gali būti nepatogus, be to šiais laikais daugėja tyrimų, įrodančių, kad per kieti čiužiniai irgi kenkia kūdikio stuburo formavimuisi.

Prieš 20-30 metų buvo teigiama kad kūdikiui geriausiai tinka kietas čiužinys. Tačiau šiais laikais vis daugiau gydytojų teigia, kad augančiam vaikui tinkamiausi patogūs – nei per minkšti, nei per kieti – vaikiški čiužiniai, kurie pakėlus kūdikį iš lovytės atsistato į pradinę, lygią padėtį.

Gimęs kūdikis sveria  3-4 kg, po metų jo svoris sudaro 10-13  kg. Taigi, vaiko svoris pasikeičia daugiau kaip du kartus, susiformuoja jo stuburas, todėl prisireikia minkštesnio, tačiau tvirtesnio čiužinio. Todėl pats populiariausias tarp mūsų pirkėjų yra dvipusis skirtingo kietumo čiužinys. Tokių čiužinių viena pusė yra kietesnė, pritaikyta kūdikiams, kita – kiek minkštesnė, ir tinka vaikams nuo 1,5-2 metų (pvz., grikiniai – kokosiniai čiužiniai kūdikiams ir vaikams).

 Pagal kietumą vaikiški čiužiniai skirstomi į:

 • Minkšti čiužiniai vaikams (porolonas, „fiber block“ medžiaga, grikiniai)
 • Vidutinio kietumo vaikiški čiužiniai(viskoelastiniai, spyruokliniai, kokosas - porolonas - kokosas, kokosiniai – Fiber block)
 • Kieti (kokosiniai) vaikiški čiužiniai

Čiužinio kūdikiui ventiliacija. Čiužiniai kūdikiams neišvengiamai gaus drėgmės ir garų. Kuo vaikiški čiužiniai geriau praleidžia orą, tuo lengviau pasišalinti drėgmei bei kvapams ir tuo mažesnė pelėsio ir antihigienos rizika.

 • Kokosinių ir grikinių čiužinių vienas didesnių trūkumų – juos reikia nuolat džiovinti ir prižiūrėti, nes gali įsimesti pelėsis.
 • Pelėsiui labiau atsparūs poroloniniai ir Fiberblock medžiagos čiužiniai. Ypatingai gerai oras cirkuliuoja fiber block medžiagoje – pagal elastingumą tai yra panaši į poroloną medžiaga, sudaryta iš smulių plaušelių.

Termoizoliacinės savybės. Kuo kūdikio čiužinys geriau išlaiko temperatūrą, tuo didesnis bus kūdikio komfortas tiek žiemą, tiek ir vasarą.

Geriausiai šilumą išlaiko Troll Fiber Block čiužiniai. Be to, kai kurie vaikiški čiužiniai turi specialius vilnos sluoksnius po užvalkalu – plonesnis vasarai, storesnis – žiemai (pvz, Troll kokosinis -Fiber Block čiužinys).

Čiužinio užvalkalas. Geriausia rinktis čiužinius su lengvai nuimamu užvalkalu, kurį galima skalbti aukštoje temperatūroje (bent 40-60°C). Kūdikio ar vaiko čiužinio užvalkalas turi būti lengvai nuvelkamas. Tvirtesni yra dygsniuoti užvalkalai – jie yra storesni ir susiūti keli medvilnės sluoksniai. Vaikiški čiužiniai turi turėti medvilnius užvalkalus, kurie yra malonūs liestis.

Čiužiniai vaikams ir kūdikiams turi būti saugomi. Mes savo klientams siūlome perkant čiužinį vaikui įsigyti:

-          Klijuotės uždangalai, tiesiami po paklode

-          Drėgmės nepraleidžiančios paklodės

Čiužiniai kūdikiams ir vaikams – užpildų medžiagos

Putų poliuretano (porolono) čiužiniai. . Šie čiužinukai yra palyginti lengvi, jų priežiūra – paprasta. Bene didžiausias trūkumas – greičiau nei kito tipo čiužiniuose atsirandantys išgulėjimai. Patvarūs čiužiniai kūdikiams turi būti pagaminti iš ne mažesnio kaip 25 kg/m3 tankio porolono, čiužiniai jaunuoliams ir paaugliams - iš ne mažesnio kaip 40 kg/m3 tankio porolono.

Fiber Block medžiagos čiužiniai vaikams. Fiber block – pluoštinė, pagal elastingumą panaši į poroloną medžiaga.Tai lengvi, ilgai neišsigulintys čiužiniai. Fiber Block čiužiniai kūdikiams ir vaikams pasižymi tokiais privalumais, kaip  gera oro cirkulialija, geros termoizoliacinės savybės, atsparumas išsigulėjimui.

Fiber Block vaikiški čiužiniai

Grikių lukštų čiužiniai pasižymi tokiais privalumais kaip masažinės savybės ir gera oro cirkuliacija. Jų paviršius yra sudygsniuotas rombais ir stačiakampiais, kurie gerai praleidžia orą ir užtikrina pakankamą oro cirkuliaciją. Kūdikiui vartantis, grikių lukštai atlieka masažinę funkciją. Be to, grikių lukštai labai gerai sugeria drėgmę, todėl kūdikis nemiegos suprakaitavęs. Žinoma, grikiniai čiužiniai kūdikiams ir vaikams turi būti ypatingai kruoščiai prižiūrimi dėl drėgmės ir periodiškai džiovinami.

Grikių lukštų vaikiški čiužiniai

Kokosiniai čiužiniai kūdikiams ir vaikams yra patys kiečiausi. Kokosiniai čiužiniai tinka alergiškiems, sergantiems astma vaikams. Ant jo gulėdamas mažylis neprakaituoja (čiužinys sugeria drėgmę ir ją išgarina), odelė kvėpuoja. Patį kokosinį čiužinį taip pat galima pakišti po vandens srove, paskui gerai išdžiovinti (negręžti). Kaip ir grikiniai čiužiniai, kokosiniai čiužiniai kūdikiams ir vaikams turi būti ypatingai kruoščiai prižiūrimi dėl drėgmės ir periodiškai džiovinami.

Kokosiniai vaikiski ciuziniai

Kokosiniai – fiber block arba kokosiniai porolininiai čiužiniai pasižymi ir minkštų ir kietų čiužinių privalumais, tokiais kaip laidumas orui, vidutinis kietumas, termoizoliacinės savybės. Neabejotinas šių čiužinukų privalumas yra tvirtumas ir gebėjimas išlaikyti formą.

Kokosiniai Fiber block ciuziniai

Čiužinių kūdikiams ir vaikams kainos

Čiužinukų kainos priklauso nuo jų dydžio ir medžiagos,

Čiužiniai kūdikiams gali kainuoti nuo 15 iki 50 EUR, čiužiniai vaikams – nuo 23 iki 100 EUR.

 

Vaikiški čiužiniai akcija

Norite sutaupyti pirkdami čiužinį ir lovytę kūdikiui internetu – pasinaudokite mūsų Lovytės Plius akcija.

Lovyte kudikiui

 • Užsakykite lovytę kūdikiui su čiužiniu ir/arba patalyne.
 • Užsakydami įrašykite nuolaidos kupono kodą "lovytes plius".
 • Gaukite nuolaidą. Vienam apsipirkimui galima naudoti tik vieną nuolaidos kodą

Norite pasidalinti savo patirtimi – komentaruose parašykite, kokį Jūs pirkote čiužinį kūdikiui arba vaikui ir ar likote savo apsisprendimu patenkinti.