Vaikiškos lovytes akcija

  • Užsakykite lovytę su čiužiniu ir/arba patalyne.
  • Užsakydami įrašykite nuolaidos kupono kodą "lovytes plius".
  • Gaukite nuolaidą. Vienam apsipirkimui galima naudoti tik vieną nuolaidos kodą

Mūsų siūlomos vaikiškos lovytės atitiks išrankiausio pirkėjo skonį - Jūs rasite beveik 200 modelių. Galite rinktis medines arba MDF plokštės kūdikių lovytes. Vaikiškos lovytės su nuleidžiamu šonu tiks tėvams, kurie nori migdyti vaiką šalia savo lovos. Įvairiausios supamos lovytės. TROLL lovytės sužavės natūralaus medžio ir klasikinių lovyčių gerbėjus. Klups lovytės kūdikiams pasižymi puikiu kokybės ir kainos santykiu. Drewex lovytes vaikams renkasi tėvai, kurie ieško nebrangios natūralaus medžio lovytės. Ieškote patarimų apie kūdikių lovytes -apsilankykite mūsų Bloge. Sėkmės apsiperkant:)))

 


Patalynė vaikams ir kūdikiams

Rodomos prekės nuo 1 iki 2428

Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Rodomos prekės nuo 1 iki 2428

Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Galimi tokie naujagimo patalynės komplektai:

 Komplektas

2 dalys

3 dalys**

3 dalys**

4 dalys

5 dalys

6 dalys

Gamintojas

Visi

Klups, Ankras,

Kieczmerski

 TROLL Visi  Visi  Visi 
Antklodės užvalkaliukas x x x x x x
Pagalvės užvalkaliukas x x  x x x x
Paklodė     x      
Pagalvė       x x x
Antklodė       x x x
Apsaugėlė   x     x x
Baldakimo užuolaida*           x

Pastabos

* Baldakimo stovas perkamas atskirai

** Skirtingų gamintojų komplektas kūdikiui skiriasi

 

Patarimai, kaip pasirinkti kūdikio patalynę

Tai, kad kūdikis miegotų komfortiškai ir saugiai nuo pat pirmų gyvenimo dienų, labai priklauso nuo patalynės. Kūdikio patalynės komplektas turėtų būti minkštas, malonus prisilietimui, nedirginantis švelnios kūdikio odelės. Taip pat mes norime, kad kūdikio patalynės komplektas būtų malonus akiai, derintųsi prie kambario interjero.

 • Kūdikiui augant reikės bent jau 2-3 užvalkalų komplektų.  Laikui bėgant matysite patys, kaip dažnai Jums teks keisti patalynę. Iš praktinės pusės, jeigu nėra problemų su skalbimo mašina ir džiovykle, patalynės komplektų neprireiks daug. Ypatingai daugiau reikės paklodžių, nes jos dažniau susitepa ar sušlampa
 • Skirtingų gamintojų patalynės išmatavimai skiriasi - todėl patariame patalynę pirkti komplektais, o ne atskiromis dalis - taip sutaupysite laiko, nervų ir pinigų.
 • Kūdikiams patariame naudoti tik patalynę su natūraliais medvilnės užvalkalais.Apie sintetines medžiagas ir medvilne su sintetikos priemaišomis net nėra kalbos. Šiuo metu rinkoje dažniausiai galima sutikti įvarių medvilninių drobių (ir jų visokių rušių), medvilninių flanelių (dar vadinamų „šukuota“ medvilne, nes pagal sudėti tai yra ta pati drobė, tik storesnė ir su „pukuotu“ paviršiumi).
 • Vasarai geriau yra naudoti patalyne iš medvilninės drobelės, ji puikiai praleidžia ora, nesukelia prakaitavimo. Šaltam sezonui geriau naudoti flanelinę patalynę, nes jos „pūkuotas“ paviršius yra šiltesnis ir malonesnis prisilietimui.
 • Tiems, kurie nori ilgai spalvas išlaikančios ir nesusikalbiančios patalynės - patariame rinktis TROLL patalynę. TROLL patalynė yra gaminama iš aukštesnės kokybės medvilnės, tačiau ir kainuoja šiek tiek brangiau...
 • Kalbant apie spalvas, originalus dizainas ir malonios spalvos – būtinas reikalavimas vaikiškai patalynei. Priderintos kūdikio patalynės spalvos sukurs šiltą ir jaukų kūdikio kambarį. Patalynė neturi būti labai ryški, puikai tiks pasteliniai, šviesūs ir šilti atspalviai. Tradiciškai berniukams pasirenkama  mėlyna, žydra patalynė. Mergaitėms perkami rožiniai, geltoni patalynės komplektai. Tokios spalvos kaip smėlio, ruda, ecru, žalsva tinka bet kokiai lyčiai. Tačiau svarbiausia ne laikytis įsigalėjusių kanonų, bet kad patalynės spalva džiūgintų Jūsų akį ir papuoštų vaiko kambarį.
 • Būtina atkreipti dėmesį į užtrauktukų ir raištelių konstrukciją. Ji turi būti saugi tam, kad kūdikis neturėtų už ko užsikabinti. Geriausia, kai užtrauktukas yra slaptas, t.y. jo užsegto visiškai nesimato. Raišteliai, pavyzdžiui minkštose apsaugėlėse, turėtų būti tik išorinėje lovytės pusėje.
 • Kūdikiui geriau naudoti paklodes su gumyte. Taip paklodė tvirtai apgaubs čiužinuką ir nejudės iš vietos kūdikiui besivartant.

 

Taigi, saldaus miegelio...:))))