Daugelis tėvų renkasi vaikiškas lovytes su nuleidžiamu šonu, nes jos turi tokius privalumus:

  •  Kūdikių lovytes galima pristumti prie tėvų lovos, ir naktį tėvams nereikia lipti iš lovos, o kūdikis jaučia tėvų artumą
  •  Šoną nuleidus, vaiką bus lengviau paimti iš lovelės
  •  Paaugus vaikui, vaikiškos lovytės šoną galima nuimti - vaikui bus lengviau išlipti ir įlipti pačiam

Kūdikių lovytes su nuleidžiamu šonu siūlo beveik visi gamintojai, tačiau kiekvienas turi savų niuansų, kuriuos pabandysime apžvelgti.

 

Troll vaikiškos lovytės nuleidžiamu šonu:

Pasaulio rinkoje mūsų kompanija Troll Nursery dirba ilgiau negu 10 metų. Įmonė yra valdoma skandinavų, todėl ir TROLL baldai vaikams pasižymi skandinaviško dizaino ypatybėmis - minimalistinis stilius derinamas su išskirtine kokybe, patogumu ir saugumu.

Troll baldai gaminami iš rinktinio beržo masyvo - tai ilgaamžiai baldai, kuriuose užauginsite ne vieną vaiką:

  •  Visos medžio šakos yra išrinktos, todėl TROLL lovytės ir kiti baldai neturi silpnų vietų, kurios sulūžtų iškritus ar išsipūtus šakai.
  • Beržo masyvas, priešingai nei spygliuočių mediena, neišskiria sakų. 
  • TROLL lovytės gaminamos iš storesnių 2-2,5 cm lentučių, todėl yra tvirtesnės
  • Visos TROLL lovytės nuleidžiamu šonu turi papildomą balkiuką prie lovytės dugno, todėl lovytės šoną galima ne tik nuleisti, bet ir nuimti visai - vaikiškas baldas išliks stabilus ir tvirtas.

Populiariausios TROLL lovytės su nuleidžiamu šonu:

 

Dėmesio vertas variantas yra TROLL lovytės su nuimamu šonu - vaikui paaugus, lovytės kraštas tiesiog nuimamamas, galima naudoti apsaugėle, kad miegantis vaikas neiškristų.

 

KLUPŠ kūdikių lovytės su nuleidžiamu šonu

 Klupš yra Lenkijos  baldų gamintojas, besispecializuojantis vien tik kūdikių ir vaikų kambario balduose. Klupš gamina baldus iš MDF ir pušies. Gamindamas milžiniškus baldų kiekius, Klupš visada gali pasiūlyti geras kainas. Klupš vaikiškas lovytes parduodame jau 7 metus - šį gamintoją tikrai verta pagirti už labai stabilią kokybę...

Klupš gamina tik kelias lovytes nuleidžiamu šonu, nes daugumoje jų lovyčių vaiko išlipimo galimybė sprendžiama arba išimant pagaliukus, arba nuimant šoną iš viso.

 Drewex lovytės su nuleidžiamu šonu

Drewex gamina lovytes iš pušies masyvo - lovytės yra tvirtos ir gražios. Beveik visos Drewex lovytės turi reilingus - apsaugas nuo krašto graužimo. Daugumoje Drewex lovyčių klientui reikia rinktis - vaikiškos lovytės gali būti arba su nuleidžiamu šonu, arba su stalčiumi (modelių su abiem funkcionalumais beveik nėra).

 
 
 

 


Vaikiškos lovytes akcija

  • Užsakykite lovytę su čiužiniu ir/arba patalyne.
  • Užsakydami įrašykite nuolaidos kupono kodą "lovytes plius".
  • Gaukite nuolaidą. Vienam apsipirkimui galima naudoti tik vieną nuolaidos kodą