Jei perkate pirmą kartą, patartume šią instrukciją atsidaryti atskirame naršyklės lange (CTRL+n), o kitame lange daryti užsakymą iš internetinės parduotuvės.

1 žingsnis. Susidedate į krepšelį norimas prekes. Šiame etape Jums nebūtina būti prisijungus prie puslapio savo vardu  sistema prašys registruotis tik tada, kai norėsite vykdyti pirkimą. Prekės atsiranda Jūsų krepšelyje.


2 žingsnis. Kai susidedate prekes į krepšelį, einate į krepšelį ir susitikrinate ar susirinkote visas norimas prekes:

 


3 žingsnis. Pasitikrinę, kad krepšelyje yra visos norimos prekės, pradedate vykdyti užsakymą:

 

4 žingsnis Registracija. Jei esate registruotas vartotojas, Jums reikia prisijungti savo vardu ir slaptažodžiu. Jei dar nesate registruotas vartotojas, jums reikia užsiregistruoti,  tai truks iki 5 minučių.

 

5 žingsnis  Pasirinkimai. Pasirenkamas atsiskaitymo ir pristatymo būdas. Labai atidžiai nurodykite savo kontaktinius duomenis, nes jie bus reikalingi tikslinant užsakymo duomenis ir kurjeriui susisiekti su Jumis.

 

6 žingsnis  Patvirtinimas. Dar kartą patikrinkite užsakymą, susipažinkite su pirkimo taisyklėmis ir patvirtinkite užsakymą.

 

7. Žingsnis pabaiga.

 

a. Laukite kol mes sutikrinsime atsargų likučius ir tiekimo terminus
b. Jūs gausite į savo el. paštą pranešimą, kad Jūsų užsakymas patvirtintas
c. Atlikite apmokėjimą (jei pasirinkote atsiskaitymą bankiniu pavedimu arba mokejimai.lt) ? tik po to kai gausite el. paštu pranešimą apie užsakymo patvirtinimą.

8. Prieš pristatant prekę, Jūs gausite iš kurjerio SMS žinutę ir su Jumis susieks kurjeris, kad suderinti tikslų pristatymo laiką.

9. Sulaukite kurjerio ir priimkite prekes. Jei pasirinkote atsiskaitymą grynais, pasirūpinkite, kad turėtumėte tikslią sumą.
Sėkmės naudojant ir lauksime sugrįžtant!!!!