Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.

Maistas kudikiams

Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – sveiko maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems.

Kurdami Marmaluzi produktus, pirmiausia galvojame apie mažuosius vaikučius, kuriems skirtas šis produktas, kad būtų sveikas, saugus, maistingas ir natūralus. Norėdami palengvinti mamų, kurios turi vaikų auginimo atsakomybės kraitį, sukūrėme ne tik kūdikių maistelį, bet po ilgų ieškojimų, diskusijų su gydytojais, specialistais, mamomis ir netgi vaikais, išgryninome Marmaluzi rekomendacinį, subalansuotą kūdikių ir mažų vaikų savaitės racioną.

 Racionas paremtas gydytojų rekomendacijomis, patarimais ir mokslinėmis įžvalgomis. Aktyviai kūrimo procese dalyvavo gastroenterologas prof. L.Labanauskas bei kūdikių ir mažų vaikų dietologė dr. R.Rokaitė.

 Kiekvienas produktas pagamintas ne tik profesionaliai, atsižvelgiant į kūdikių ir mažų vaikų mitybos reikalavimus – maistingumas, subalansuotumas, sveikumas ir natūralumas, bet ir tai, kad kūdikiams būtų skanu ir džiaugsminga. Kad kiekvienas potyris su maistu, būtų puiki patirtis, gebėjimų lavinimas, ateities lūkesčių kūrimas.

Sveikas maistas kudikiams

 

Plačiau ....