Laura AUKSAITYTĖ
2012-02-21   13:07

Gyvenimas užmiestyje vaikus auginančioms šeimoms tikras malonumas, tačiau susiduriama su problema - rečiau bendraujama su kitomis vaikus auginančiomis šeimomis. Ne paslaptis, kad tėvai dalijasi ar parduoda nebereikalingus vaikiškus rūbus, žaislus, įrangą ir techniką, tad mažiau bendraujantys tėveliai lieka lyg užribyje.

"Mes radome išeitį - elektronines parduotuves www.emama.lt ir www.tavovaikams.lt. Įsigyti besilaukiančiai mamai reikalingų rūbų, kosmetikos, kūdikio priežiūros priemonių ir kitų dalykų galima neišeinant iš namų mažiausiomis kainomis", - džiaugiasi šiauliečių Vidmanto ir Rasos, auginančios du mažamečius vaikus, šeima.

"Viskas, ko reikia būsimai mamai, yra vienoje vietoje! Dėkoju", "Nesitikėjau, kad viskas čia taip sklandžiai ir greitai vyksta. Esu maloniai nustebinta operatyvumo ir malonaus bendravimo. Ačiū ir sėkmės", "Siuntinį gavau, esu labai patenkinta, labai Jums ačiū. Būtinai pirksiu ir kitą kartą", - tokie atsiliepimai liete liejasi elektroninėje parduotuvėje www.emama.lt.

"Elektroninės parduotuvės - tikras išsigelbėjimas. Laukiamės pagranduko, daug laiko skiriame dviem savo vaikams - Urtei ir Emiliui, tad jo trūkstama vaikštinėti po parduotuves. Naršyti internete galima bet kada, tad jose dažniausiai ir perkame visa, ko mus prireikia", - sako Vidmantas ir Rasa.

Elektroninėje parduotuvėje www.emama.lt dažniausiai lankosi mama. Nuo nėštumo pradžios moteris joje itin mažomis kainomis randa visa, ko jai reikia: drabužių nėščiosioms, kelnių, sijonų, bridžų, apatinio trikotažo besilaukiant ir prireiksiančio po gimdymo.

Tik didžiausiuose šalies miestuose yra po kelias parduotuves, kuriose galima įsigyti liemenėlių nėščiosioms ir maitinančioms moterims, o elektroninėje parduotuvėje visko yra, net pėdkelnių, diržų, specialios kosmetikos nėščioms ir maitinančioms mamoms. Yra ir prekių naujagimiams - pagalvių maitinti, kūdikio priežiūros reikmenų, pientraukių, sterilizatorių, šildyklių, termopakuočių, medicinos preparatų, vystyklų, rankšluosčių, higienos priemonių, įklotų, net dovanų.

"Nėra tik maisto produktų, tačiau naujagimiui pusmetį jo ir nereikia. "Virtuvė" su pašildytu pieneliu juk visada šalia", - šmaikštauja Rasa. Vidmantas žmonai pritaria, kad jeigu mama dažniau lankosi elektroninėje parduotuvėje mamoms, jis dažniau užsuka į parduotuvę internete www.tavovaikams.lt. Juk įrengti vaikų kambarį, išrinkti žaislus, su kuriais teks ir pačiam pažaisti - vyriškas malonumas. Tėčiui patinka naršyti internete, beieškant ir apsaugos priemonių, kurios neleistų bambliams lįsti prie elektros lizdų, stalčių. "Labai apsidžiaugiau aptikęs apsauginius vartelius laiptams į antrą namo aukštą. Dabar esu ramus, kad mažylis, belakstydamas po namus, nebandys kabarotis laiptais aukštyn", - sako Vidmantas.

"Elektroninėje parduotuvėje ne tik galima įsigyti prekių, bet ir pasikonsultuoti", - patirtimi dalijasi Vidmantas ir pasakoja, kad elektroninė parduotuvė www.tavovaikams.lt daug prekių atsiveža tiesiai iš gamintojų.

"Lovytę, maniežą, dėžių vaikų žaislams įsigijome net trečdaliu pigiau nei vienoje miesto prekybos centro parduotuvių. Na, nejau kur nors kitur įsigytumėte naują lovytę su stalčiumi vos už 278 Lt?" - sako tėtis.

Elektroninėje parduotuvėje būna akcijų, tad jomis pasinaudojus mediniai žaisliukai, Vokietijoje pagaminti PUKY triratukai ir dviratukai, maniežai, vežimėliai, automobilinės kėdutės, lovytės ir kt. kainuoja gerokai pigiau. Pardavėjai užsakymą registruoja tik tiksliai žinodami, kad jį galės įvykdyti, todėl visada būni tikras, kad tau neparduos "oro", - sako Vidmantas besidžiaugdamas, kad užsakymas įvykdomas labai greitai - per 1-2 dienas.

Anot Rasos, pirkdami el. parduotuvėse jie sutaupo ir laiko, ir pinigų. Kuo daugiau vaikų, tuo dažniau atrodo, kad vaikų auginimas - tikras malonumas. "Kai gandrai pakeliui, elektroninės parduotuvės - pati geriausia išeitis būsimiems ar esamiems tėveliams.

Šaltinis: Šiaulių krašto internetinis naujienų portalas www.etaplius.lt