Supamos lovytės

Prabanga ar būtinybė?

Dažnai tėveliai susiduria su klausimu, ar reikia supamos lovytės kūdikiams. Gajus mitas, kad vaikas pripras prie supimo ir po to su juo teks vargti.

Dar būdamas mamos pilve kūdikis pripranta prie nuolatinio siūbavimo ir supimo – tai jam yra įprastinė būsena. Tokiu būdu, supama lovytė kūdikį grąžina į saugumo ir ramybės būseną. Todėl ir gimusius kūdikius nešioti ir supti yra būtina. Vaikų namuose, kur kūdikiai negali gauti tiek tėvų dėmesio, vaikai prieš miegą patys linguojasi ir taip nusiramina. Juk pirmaisiais vaiko gyvenimo metais formuojasi bazinis žmogaus saugumo jausmas, todėl reikia tenkinti visus pagrindinius kūdikio poreikius. Kūdikio nešiojimu ir supimu neišlepinsite, o tik sustiprinsite jo pasitikėjimą ir ryšį su artimiausiai žmonėmis.

Supamos lovytės seniau

 Idėja, kad norint vaiką nuraminti, jį reikia pasupti, yra labai sena...

 Kudikio lovyte senovinėje sodybojeSupamas lopšys kaimo sodybose būdavo kabinamas tiesiai ant lubų arti tėvų lovos.

 

 

 

 

 

 

 


 Kūdikio lovytė iš Turkijos

Turkiškas supamas lopšys atrodydavo taip - stebina kaip dailiai išpildytos visos detalės ir papuošimai

 

 

 

 

 


 

Kūdikio lovytė - valtis

Ši supama lovytė - valtis išsiskiria tiek originalu dizainu, tiek ir pačiu sūpimo princiopu:

 

 

 

 

 

 

Karalienės Viktorijos epochos kudikio lopsysKaralienės Viktorijos supamos lovytės kūdikiams išsiskyrė ypatinga prabanga ir brangiu atlikimu - įdomu, kiek toks supamas lopšys kainuotų šiais laikais?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Supama lovytė hamakas 

Labai įdomi supama lovytė - hamakas. Tikriausiai, siekiant apsaugoti kūdikio stuburą joje turėtų būti naudojamas kietas čiužinys. Žavi šios supamos lovytės universalumas - vėliau ji gali būti nanudojama kaip vaiko žaidimų stovas, o gultą lengva nukabinti ir pernešti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Supama lovytė su baldakimu

 

Dar viena įmantri supama lovytė - lopšys su baldakimu. Labai graži - senovės meistrų kruoštumas tiesiog atima žadą....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Supamas lopšys

 

 

Nepaprastai dailiai pagamintas senovinis lopšys - konstrukcija paprasta, bet detalių grožis ir apdailos kruoštumas tiesiog atima žadą...

 

 

 

 

 

 

 

 

Visos šios senosios supamos lovytės yra labai mielos ir dailios, tačiau sūpimo principas būdavo vienodas - lovytė supama puslankio trajektorija. Dar vienas jų trūkumas - nekontroliuojama supimo aplitudė - todėl per daug įsiūbavus galima išgasdinti kūdikį arba jis betgi gali iškristi.

Supamos lovytės kūdikiams - tipai                         

Renkantis supamą lovytę kūdikiui, Jums teks nuspręsti kokia supama lovytė labiausiai tiks Jums ir Jūsų kūdikiui.

Supamos lovytės su lingėmis

 Klasikinis variantas - supamos lovytės su lingėmis. Lingės yra tvirtinamos prisukant linges į specialias skylutes lovyčių kojelėse. Dažniausiai daugumos gamintojų (TROLL, Klups) lovytės turi tokius standartinius išmatavimus:

Lingės lovytėms

Bet kuriuo atveju, jei perkate linges ir lovytes atskirai, patartume papildomai pasitarti su lovytės pardavėju ir pasimatuoti atstumą tarp skylučių lovytės kojytėse.

Lovytės su supimo mechanizmu

Pagrindinis trūkumas, kuriuo pasižymi supamos lovytės su lingėmis - vaikas supamas puslankio trajektorija. Todėl kūdikis gali būti vartomas nuo šono ant šono, be to tokiose lovytėse negalima sumontuoti stalčiaus - nes jis atsidarinėtų pirmyn-atgal. Šio trūkumo neturi lovytės su sūpimo mechanizmu - vaikas supamas lygiagrečiai grindų paviršiui, todėl ir vaikui ramiau, ir stalčius lieka vietoje. Supamos lovytės su mechanizmu turi galimybę fiksuoti lovytę, kad ji nesisuptų.

Tarp lovyčių su supimo mechnizmu galima išskirti Klups supamą lovytę kūdikiui Luna - tai vienas iš nedaugelio modelių, kurie turi ir nuleidžiamą šoną, ir sūpimo funkciją. Žinoma, šoną galima nuleisti tik tada, kai lovytė yra fiksuota ir nesisupa.

KLUPŠ supama lovytė RADEK su stalčiumi ir lingėmis

KLUPŠ supama lovytė RADEK su stalčiumi ir lingėmis

KLUPŠ supama lovytė RADEK su stalčiumi ir lingėmis

 

 Puiki medinė lovytė su stalčiumi ir lingėmis ir labai įdomiu supimo mechanizmu. Spyruoklių dėka, lovytę vos pajudinus - ji ilgai supsis. Lovytė pagaminta iš pušies. Su ištraukiamu stalčiumi, stalčius tik baltos spalvos
Linges galima užfiksuoti, kad nesisuptų
O šiame video Jūsų dėmesiui dar kitokia supama lovytė - Klups Radek supama lovytė su spyruokliniu mechanizmu:

TROLL lovytė Delux GLIDER su supimo mechanizmu

TROLL supama lovytė Delux GLIDER su supimo mechanizmu

Ši supama lovytė gali būti naudojama dvejopai:

- kol kūdikis dar mažas, Troll lovytė naudojama kaip tradicinis lopšys su lingėmis. Vaiką galite migdyti palengva sūpuodami lovytę į šonus. Kai norėsite, specialių atlenkiamų kojelių pagalba galite fiksuoti, kad lovytė stovėtų stabiliai ir nesisuptų.

- kai vaikas paauga didesnis, saugiau ir patogiau jį sūpuoti naudojant TROLL lovytės Glider sūpavimo mechnizmą (lovytė horizontaliai juda į šonus). Kai norėsite, specialaus fiksatoriaus pagalba galite fiksuoti, kad lovytė stovėtų stabiliai ir nesisuptų.

Supama lovytė Troll Glider Delux turi patogų stalčių, kur galėsite laikyti kūdikio patalynę ir kitus priežiūros reikmenis. Specialaus sūpavimo mechanizmo dėka, supant lovytę stalčius liks stabilus ir neatsidarinės.

Video apie TROLL supamos lovytės Glider Delux privalumus:

 KLUPŠ supamos lovytės Luna, su stalčiumi ir lingėmis

  KLUPŠ supamos lovytės Luna, su stalčiumi ir lingėmis

 Kokybiška, stabili supama lovytė pagaminta iš natūralaus medžio/plokštės. Vienintelė mūsų parduodama lovytė turinti visas 3 funkcijas: supimo mechanizmas, nuleidžiamas šonas ir stalčius. Lovytė yra su plastikinėmis apsaugėlėmis, kad vaikas negraužtų supamos lovytės šonų.

Supami lopšiai

Puikus sprendimas yra supami lopšiai - juose vaikui bus jauku, o paaugęs vaikas galės keliauti tiesiai į paaugusio vaiko lovytę 140 cm ir didesnę.

Lopšiai irgi turi dvejopą sūpimo principą:

  • TROLL lopšys ANNA GLIDER turi sūpimosi mechanizmą ir supasi lygiagrečiai grindims
  • Klasikiniai lopšiai supasi puslankio trajektorija (pvz., TROLL lopšys ANA, Drewex Lopšys Vanessa).

Sūpynės kūdikiams

Kadangi straipsnyje aptariamos supamos lovytės, negalima nepaminėti sūpynių kūdikiams. Šiuolaikinės sūpynės turi labai daug automatinių funkcijų, ir kartais jos gali "pavaduoti" supamas lovytes ir suteikti mamai atokvėpio minutėlę...

Populiariausios mūsų siūlomos sūpynės kūdikiams:

 

Supamos lovytės kūdikiams akcijos

Džiaugiamės savo pirkėjams galėdami pasiūlyti akcijas:


Norite sutaupyti pirkdami lovytę kūdikiui internetu papildomai – pasinaudokite mūsų Lovytės Plius akcija.

Lovyte kudikiui

  • Užsakykite lovytę kūdikiui su čiužiniu ir/arba patalyne.
  • Užsakydami įrašykite nuolaidos kupono kodą "lovytes plius".
  • Gaukite nuolaidą. Vienam apsipirkimui galima naudoti tik vieną nuolaidos kodą

 


 

Mes turime Jums puikų pasiūlymą – Lovytė kūdikiui reikiamu laiku:

Jūs užsakote kūdikio lovelę, o mes ją rezervuojame sandėlyje ir laikome iki 12 mėnesių, o Jums paprašius pristatome per 1-2 darbo dienas Jums paprašius. Jums apsigalvojus, mūsų sandėlyje esančią prekę galėsite grąžinti ir atsiimti beveik visus savo pinigus. Plačiau