NENUCO Lėlė pučianti burbulusEnlarge « »

NENUCO Lėlė pučianti burbulus

Prekės kodas: L12692
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 5-15 d.d 5-15 d.d.
NENUCO Lėlė pučianti burbulus
45,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Nenuco interaktyvi lėlė Burbulų fabrikas, pagaminta žinomos bendrovės Nenuco, priklausančios Famosai - vienai didžiausių vaikų žaislų gamintojų.

 Paimkite butelį Bubble Maker ir paruošite mišinį, kurį rasite įtrauktame buklete. Dabar panardinkite magišką lazdelę į paruoštą skystį, ištraukite jį ir priartinkite jį prie lėlės burnos, kad atsirastų spalvingi burbuliukai!

 Rinkinio turinys:

- Lėlė

- Bubble Maker butelis

- Mažas butelis su skysčiu

- knyga su skysčio receptu

 aukštis 30 cm

amžius: nuo 3 metų

 Sveiki atvykę į Nenuco pasaulį! Lėlių, aksesuarų ir drabužių pasaulyje. Nenuco kompanija, priklausanti Ispanijos Famosa grupei - viena iš didžiausių vaikų žaislų gamintojų nuo 1977 metų - gamina lėles vaikams nuo 10 mėnesių iki 7 metų. Aukšta kokybė ir subtilus, malonus lėlės kvapas leidžia vaikui palepinti juos ir žaisti su jais amžinai! Nenuko misija yra ugdyti vaiką per žaidimą. Kiekvienas vaikų psichologas patvirtins, kad vaikai, žaidžiantys su lėlėmis, juos šukuodami, persirengę, maitindami krūtimi, persukdami į priekį, sparčiau vysto jausmus ir kuria socialinius santykius. Be to, jie mokosi atsakomybės ir empatijos. Sveiki atvykę į Nenuco kūdikių, aksesuarų, kūdikių drabužių ir žaidimų visatą. Nenuco lėlės yra švelnios, minkštos ir joms negali atsispirti visi vaikai nuo 10 mėnesių iki 7 metų. Miela Nenuco lėlių išvaizda tiesiog skatina palepinti ir mylėti jas. Žaisdami su Nenuco lėlėmis, vaikai ne tik pramogauja, bet ir mokosi vertybių, skatinančių vystymąsi, socialumą, pažinimo, bendravimo ir motorinius įgūdžius.

 

Informacija

Informacija

Įspėjimai Neprieinama
Amžius 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas Nenuco Toys

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: NENUCO Lėlė pučianti burbulus

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.