NENUCO Sunny lėlė Saulėtoji dienaEnlarge « »

NENUCO Sunny lėlė Saulėtoji diena

Prekės kodas: L14049
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 5-15 d.d 5-15 d.d.
NENUCO Sunny lėlė Saulėtoji diena
45,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

NENUCO Sunny lėlė Saulėtoji diena 30 cm , pagaminta žinomos bendrovės Nenuco, priklausančios Famosa grupei - vienas didžiausių vaikų žaislų gamintojų. 

 Karštomis dienomis lėlės skruostai tampa raudonos spalvos. Kad atsikratytų raudonos spalvos, kūdikis turėtų būti atvėsintas, duodant jam geriamojo vandens butelį. Lėlė yra apsirengusi vasaros drabužiais, šlepetėmis ir kepuryte nuo saulės. 

 Rinkinio turinys: 

- NENUCO Sunny lėlė Saulėtoji diena

- Vandens butelis 

- Vasaros drabužiai su šlepetėmis ir dangteliu 

- Akiniai 

Lėlės aukštis: 30 cm 

Amžius: nuo 3 metų 

Sveiki atvykę į Nenuco pasaulį! Lėlių, aksesuarų ir drabužių pasaulyje. Nenuco kompanija, priklausanti Ispanijos Famosa grupei - viena iš didžiausių vaikų žaislų gamintojų nuo 1977 metų - gamina lėles vaikams nuo 10 mėnesių iki 7 metų. Aukšta kokybė ir subtilus, malonus lėlės kvapas leidžia vaikui palepinti juos ir žaisti su jais amžinai! Nenuko misija yra ugdyti vaiką per žaidimą. Kiekvienas vaikų psichologas patvirtins, kad vaikai, žaidžiantys su lėlėmis, juos šukuodami, persirengę, maitindami krūtimi, persukdami į priekį, sparčiau vysto jausmus ir kuria socialinius santykius. Be to, jie mokosi atsakomybės ir empatijos. Sveiki atvykę į Nenuco kūdikių, aksesuarų, kūdikių drabužių ir žaidimų visatą. Nenuco lėlės yra švelnios, minkštos ir joms negali atsispirti visi vaikai nuo 10 mėnesių iki 7 metų. Miela Nenuco lėlių išvaizda tiesiog skatina palepinti ir mylėti jas. Žaisdami su Nenuco lėlėmis, vaikai ne tik pramogauja, bet ir mokosi vertybių, skatinančių vystymąsi, socialumą, pažinimo, bendravimo ir motorinius įgūdžius.

Informacija

Informacija

Įspėjimai Neprieinama
Amžius 2-3 metų vaikams, 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas Nenuco Toys

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: NENUCO Sunny lėlė Saulėtoji diena

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.