REER 32040 rozečių apsaugos, baltos, 20 vnt rinkinysEnlarge « »

REER 32040 rozečių apsaugos, baltos, 20 vnt rinkinys

Prekės kodas: 32040
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
Apsaugos rozetėm 20vnt.
11,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER 32040 rozečių apsaugos, baltos, 20 vnt rinkinys

 • apsaugo nuo elektros
 • rozetė apsaugota nuo vaikų: atrakinti galima tik abiem kaiščiais
 • su ypač stipria lipnia juosta, kad būtų lengva surinkti
 • lengvai nuimamas – idealiai tinka nuomojamiems butams
 • tinka visoms įprastoms įvairių gamintojų rozetėms

Mažas ir efektyvus – apsaugai nuo elektros avarijų

Kištukiniai lizdai ypač patrauklūs mažiems vaikams. Jei mažyliai į kištukinį lizdą patektų pirštais ar aštriais daiktais, elektros avarija gali stipriai nudeginti ir sunkiai sužaloti. Todėl gera kištukinio lizdo apsauga yra viena iš svarbiausių priemonių, užtikrinančių, kad namai būtų apsaugoti nuo vaikų.
Mūsų kištukinio lizdo apsauga užtikrina patikimą apsaugą nuo pavojingų elektros avarijų ir padaro jūsų namus šiek tiek saugesnius.

Ypač saugus vaikui

Dėl besisukančio mechanizmo ypač saugus vaikams
Kad apsaugotumėte vaiką, lizdo angos atsilaisvina tik tada, kai abu kištuko kontaktiniai kaiščiai įspaudžiami į apsaugos įdubas ir tuo pačiu metu pasukami. Lizdų apsaugos negalima atidaryti smeigtukais ar mezgimo adatomis. Ištraukus kištuką, lizdo apsauga užsidaro automatiškai. Taigi, jei vaikas ištraukia kištuką, mechanizmas užsidaro pats, o lizdas taip pat iš karto apsaugomas.

Greitas (dis) surinkimas be įrankių, lipni lizdų apsauga

Nuėmus apsauginę plėvelę, apsaugą galima tiesiog įklijuotiį lizdą. Tiesiog tvirtai spauskite 60 sekundžių – atlikta. Jokių papildomų įrankių nereikia. Itin stipri 3M lipni juosta ir viso paviršiaus lipnus paviršius garantuoja patikimą laikymą net ir su dažnai naudojamais maitinimo šaltiniais. Jei apsauga nebereikalinga, ją galima nuimti trumpam pakaitinus plaukų džiovintuvu.

Kokybė ir sauga patikrinta pagal griežtus bandymo standartus

Beveik 100 metų kūrėme saugos produktus, siekdami suteikti vaikams maksimalią apsaugą. Per 45 kūrimo metus sugebėjome sukaupti daugybės rozečių apsaugų gamybos patirties, kad galėtume pasiūlyti jūsų mažiesiems geriausią apsaugą nuo elektros . Tai patvirtina ir išorės saugumo ekspertai. Mūsų kištukinių lizdų apsauga sėkmingai išlaikė laikymo testus, ilgaamžiškumo testus, šildymo testus ir nepalankiausius testus laboratorijose ir praktikoje. Dėl naudojamos ypač stiprios lipnios juostos, lizdo apsauga išlaiko savo lipnumą net esant didelėms apkrovoms ir patikimai išlieka lizde. Medžiagos storis parinktas toks, kad suteiktų apsaugai nenutrūkstamą stabilumą, tačiau nevaržytų kištukinio lizdo funkcionalumo. Sukimo mechanizmas išlieka pastovus net po daugiau nei 4000 atidarymų – ilgiau nei visą vaikystę.

Visapusiškas paketas
20 vienetų universalus komplektas
Daugelis kištukinių lizdų yra arti žemės, todėl dažniausiai reikia ne vienos rozetės apsaugos. Su mūsų 20 rinkinių galite lengvai pritvirtinti daugybę lizdų.

Gerai apgalvotas dizainas
Dėl baltos išvaizdos lizdo apsauga yra optiškai absoliučiai nepastebima ir harmoningai prisiderina prie bet kokios aplinkos. Jos paprasta konstrukcija taip pat apsaugo rozetes nuo jūsų vaiko dėmesio.

Produkto Aprašymas

 • atrakinti galima tik kištuku
 • automatiškai užsidaro, kai ištraukiamas kištukas
 • greitas ir lengvas sumontavimas klijuojant
 • Matmenys: 3,2 cm x 3,6 cm
 • Spalva balta
 • Rinkinyje: 20 vnt


Šaltinio tekstas, reikalingas norint gauti papildomos vertimo informacijos
Siųsti atsiliepimą
Šoniniai skydeliai

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

 • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
 • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
 • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
 • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER 32040 rozečių apsaugos, baltos, 20 vnt rinkinys

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.