REER 50110 mobili auklė BeeConnect + DOVANAEnlarge « »

REER 50110 mobili auklė BeeConnect + DOVANA

Prekės kodas: 50110
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
54,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Kristalo švarumo skaitmeninė FHSS signalo perdavimo technologija - savo vaiką girdėsite net už 330 metrų.

Dabar su DOVANA - REER naktiniu LED šviestuvu BabyLightBasic

 

Tėvams savo vaikų saugumas ir gerovė yra svarbiausia. Suguldę vaikus į lovą, norite būti užtikrinti, kūdikis gerai miega. Su skaitmenine mobiliąja aukle BeeConnect Jūs galite palaikyti nuolatinį ryšį su savo vaiku ir nuolat žinoti jo būklę. Taigi jūs visada girdėsite vaiką, netrikdydami jo miego.

Saugus ryšys ir švarus garsas FHSS technologijos dėka

BeeConnect  mobili auklė  FHSS (Frequency Hopping spread spectrum) technologijos dėka garantuoja krištolo tyrumo ryšį. Automatinio reguliavimo dėka BeeConnect mobili auklė užtikrina 100% saugų ryšį.

Radijo bangų skleidimo mažinantis ir energiją taupantis ECO režimas ir VOX funkcija

Pažangi triukšmo aktyvavimo (VOX) funkcija įrenginį įjungs tik tada, jei pasigirs garsas. jei miegantis Jūsų vaikas , BeeConnect mobili auklė automatiškai persijungia į budėjimo režimą. Be to, kūdikis įrenginys gali būti rankiniu būdu perjungiamas į ECO režimą. Tai sumažina papildomai sumažina radijo bangų spinduliuotę, kai tik kūdikio vienetas veikia yra miego režimu.
Šios dvi gaminio funkcijos ne tik taupo energijos sunaudojimą, bet taip pat sumažina radijobangų spinduliuotę iki 0%.

Mobilumas 330 m spinduliu

Tėvų prietaisas gali veikti pajungtas į elektros tinklą arba nuo elementų. 2 pakraunami elementai tėvų vienetui yra komplektacijoje.

Kūdikio prietaisas gali būti naudojamas stacionariai arba gali būti nešiojamas. Maitinimas - baterijos (3x AAA - gali būti naudojamos paprastos arba pakraunamos baterijos). Baterijos kūdikio prietaisui perkamos atskirai.

BeeConnect mobili auklė veikia iki 330 diapazonu, ir  suteikia Jums judėjimo laisvę namuose ir sode, tuo pačiu metu ji užtikrina tinkamą ryšį su vaiku. Kai išeinate iš ryšio zonos ir nebegali būti užtikrintas patikimas naudojimas, BeeConnect informuos garsiniu ir vizualiniu garso signalu.
Diržo segtuko pagalba tėvų vienetas gali būti patogiai pakabinamas ant diržo. Taigi jūs turite abi rankas laisvas, o mobili auklė BeeConnect visada bus šalia.

Ypatingai lanksčios panaudojimo galimybės - USB adapteris ir du USB kabeliai

Mobili auklė elektros maitinimą gali gauti per USB adapterį ir baterijas. Prijungiant per komplekte esantį USB adapterį baterijos yra kraunamos tiesiai į mobilioje auklėje. Dėka atskiro USB kabelio, mobili auklė gali gauti elektros maitinimą iš kompiuterių arba kitų USB įrenginių lizdo.

Greita ir išsami informacija LED indikatoriuje

BeeConnect mobilioje auklėje įrengti LED indikatoriai, leis Jums greitai ir lengvai gauti svarbiausią informaciją. Jūs  galėsite žinoti, ar mobili auklė yra įjungta ir, ar yra stabilus ryšys su kūdikio prietaisu.

Jei baterija yra beveik tuščia - suskamba signalas ir LED šviesos juostelės mirksi raudonai.

Ypač svarbu: jei gauna tėvų vienetas gauna garso signalą iš vaiko prietaiso, tai taip pat signalizuoja šviesos juosta. Todėl Jūs žinosite, kad Jūsų mažylis nubudo, net jei esate triukšmingoje aplinkoje.

Pagal Jūsų poreikius reguliuojamas mikrofono jautrumas ir garsumas

Mobilioje auklėje įrengtas labai jautrus mikrofonas, kurispa gauna net labai tylius garsus. Tačiau mikrofonas jautrumas gali būti priderintas prie jūsų poreikių. Taigi, galite nustatyti, nuo kokio triukšmo lygio kūdikio vienetas įsijungia. Pavyzdžiui, kūdikio prietaisą padedate arčiau arba toliau nuo kūdikio lovytės.

Peidžerio funkcija: prietaisas greitai gali būti atrastas

Jei tėvų įrenginys kažkur pasimetęs, Jūs jį greitai atrasite kūdikio prietaiso pagalba. Paspaudus peidžerio mygtuką ant kūdikio prietaiso,  tėvų vienetas reaguoja garsiniu skambėjim, Taip Jūs sutaupysite daug laiko ir nervų.

Originalus idizainas,įkvėptas gamtos.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER 50110 mobili auklė BeeConnect + DOVANA

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti