REER 50120 mobili auklė BeeConnect PlusEnlarge « »

REER 50120 mobili auklė BeeConnect Plus

Prekės kodas: 50120
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
76,99 €

Prekės aprašas

Išsami informacija

Kristalo švarumo skaitmeninė FHSS signalo perdavimo technologija - savo vaiką girdėsite net už 330 metrų. BeeConnectPlus mobili auklė turi jaukią naktinę švieselę ir 8 skirtingas lopšines, kurios švelniai nuneš mažylį į svajonių žemę. Patogus LED dispėjus ir abipusio pokalbio suteiks Jums dar daugiau komforto.

 

Tėvams savo vaikų saugumas ir gerovė yra svarbiausia. Suguldę vaikus į lovą, norite būti užtikrinti, kūdikis gerai miega. Su skaitmenine mobiliąja aukle BeeConnect Jūs galite palaikyti nuolatinį ryšį su savo vaiku ir nuolat žinoti jo būklę. Taigi jūs visada girdėsite vaiką, netrikdydami jo miego.

Saugus ryšys ir švarus garsas FHSS technologijos dėka

BeeConnect Plus mobili auklė  FHSS (Frequency Hopping spread spectrum) technologijos dėka garantuoja krištolo tyrumo ryšį. Automatinio reguliavimo dėka BeeConnect mobili auklė užtikrina 100% saugų ryšį.

Dvipusio pokalbio galimybė

Tėvelių balsas švelniai nuramins kūdikį ir neleis jam išsibudinti.

Radijo bangų skleidimo mažinantis ir energiją taupantis ECO režimas ir VOX funkcija

Pažangi triukšmo aktyvavimo (VOX) funkcija įrenginį įjungs tik tada, jei pasigirs garsas. jei miegantis Jūsų vaikas , BeeConnect mobili auklė automatiškai persijungia į budėjimo režimą. Be to, kūdikis įrenginys gali būti rankiniu būdu perjungiamas į ECO režimą. Tai sumažina papildomai sumažina radijo bangų spinduliuotę, kai tik kūdikio vienetas veikia yra miego režimu.
Šios dvi gaminio funkcijos ne tik taupo energijos sunaudojimą, bet taip pat sumažina radijobangų spinduliuotę iki 0%.

   Raminančios lopšinės ir naktinė šviesa

Mobili auklė BeeConnect Plius turi jaukią naktinę švieselę, kuri padeda užmigti ir suteikia saugumo jausmą. Integruota naktinė šviesa suteikia tiek daug šviesos, kad jūsų mažylis numylėtinis nebijos tamsoje ir jo saldus miegas nesutriks.

Be to, kūdikio vienete yra įrengta muzikos funkcija. Aštuonios skirtingos lopšinės švelniai nuneš mažylį į svajonių žemę.

Naktinės šviesos ir muzikos funkcija taip pat gali būti kontroliuojama iš tėvų įrenginio.

Mobilumas 330 m spinduliu

Tėvų prietaisas gali veikti pajungtas į elektros tinklą arba nuo elementų. 2 pakraunami elementai tėvų vienetui yra komplektacijoje.

Kūdikio prietaisas gali būti naudojamas stacionariai arba gali būti nešiojamas. Maitinimas - baterijos (3x AAA - gali būti naudojamos paprastos arba pakraunamos baterijos). Baterijos kūdikio prietaisui perkamos atskirai.

BeeConnect mobili auklė veikia iki 330 diapazonu, ir  suteikia Jums judėjimo laisvę namuose ir sode, tuo pačiu metu ji užtikrina tinkamą ryšį su vaiku. Kai išeinate iš ryšio zonos ir nebegali būti užtikrintas patikimas naudojimas, BeeConnect informuos garsiniu ir vizualiniu garso signalu.
Diržo segtuko pagalba tėvų vienetas gali būti patogiai pakabinamas ant diržo. Taigi jūs turite abi rankas laisvas, o mobili auklė BeeConnect visada bus šalia.

Ypatingai lanksčios panaudojimo galimybės - USB adapteris ir du USB kabeliai

Mobili auklė elektros maitinimą gali gauti per USB adapterį ir baterijas. Prijungiant per komplekte esantį USB adapterį baterijos yra kraunamos tiesiai į mobilioje auklėje. Dėka atskiro USB kabelio, mobili auklė gali gauti elektros maitinimą iš kompiuterių arba kitų USB įrenginių lizdo.

Greita ir išsami informacija LED displėjuje

LED ekranas teikia informaciją apie:

  • ryšio ir baterijos statusą,
  • kambario temperatūrą. Jei temperaūra tampa mažesnė nei 16C arba didesnė nei 30C, Jūs išgirsite signalą
  • garso lygį
  • vibracijos įspėjimas - Jūs žinosite, kad Jūsų mažylis nubudo, net jei esate triukšmingoje aplinkoje.
  • informaciją apie kūdikio įrenginyje įjungtą naktinę šviesą ar muzikos funkciją.

Pagal Jūsų poreikius reguliuojamas mikrofono jautrumas ir garsumas

Mobilioje auklėje įrengtas labai jautrus mikrofonas, kurispa gauna net labai tylius garsus. Tačiau mikrofonas jautrumas gali būti priderintas prie jūsų poreikių. Taigi, galite nustatyti, nuo kokio triukšmo lygio kūdikio vienetas įsijungia. Pavyzdžiui, kūdikio prietaisą padedate arčiau arba toliau nuo kūdikio lovytės.

Peidžerio funkcija: prietaisas greitai gali būti atrastas

Jei tėvų įrenginys kažkur pasimetęs, Jūs jį greitai atrasite kūdikio prietaiso pagalba. Paspaudus peidžerio mygtuką ant kūdikio prietaiso,  tėvų vienetas reaguoja garsiniu skambėjim, Taip Jūs sutaupysite daug laiko ir nervų.

Originalus idizainas,įkvėptas gamtos.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER 50120 mobili auklė BeeConnect Plus

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti