Prekių grupės

REER 52230 lumilu Lazy Friends - bear vaikiškas naktinis šviestuvas Tingusis meškiukasEnlarge « »

REER 52230 lumilu Lazy Friends - bear vaikiškas naktinis šviestuvas Tingusis meškiukas

Prekės kodas: 52230
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
8,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER 52230 lumilu Lazy Friends - bear vaikiškas naktinis šviestuvas Tingusis meškiukas

    Netrukdomas ir ramus jūsų kūdikio miegas... ...tai paskatino mus sukurti naują lumilu naktinių šviesų kolekciją. Jie leidžia jūsų mylimam žmogui sapnuoti ramius sapnus. Šiuolaikinis dizainas ir beveik 100 metų patirtis – tuo lumilu naktiniai žibintai skiriasi nuo vaikų saugos pionierių.
    Reguliuojamas šviesos ryškumas. Dviejų ryškumo lygių dėka šviesumą galima reguliuoti pagal aplinką ir situaciją. Ryškesnė šviesa naudojama prieš miegą ir suteikia pakankamai ryškumo vakariniams miego ritualams. Silpnesnis lygis apšviečia vaiko kambarį raminančia mieguistumo atmosfera – pakankamai šviesi, kad pašalintų jūsų vaiko tamsos baimę, tačiau pakankamai tamsu, kad miegas būtų ramus.
    Automatinis išsijungimas su laikmačiu. Kai šviesa padėjo užmigti jūsų vaiką, laikmačio funkcija užtikrina, kad ji automatiškai išsijungs po 60 minučių. Tai ne tik užtikrina, kad jūsų mažasis numylėtinis miegotų kietai ir netrukdomas, bet ir leis ilgai, taupiai naudoti naktinę lemputę.
    Saugus naudojimas dėl LED lempučių Naktinė lemputė suteikia papildomo saugumo, nes naudojama moderni LED technologija. Dėl mažos šilumos emisijos nėra gaisro pavojaus net ir nuolat veikiant. Tuo pačiu metu jie sukuria malonią atmosferą savo šilta šviesa.
    Ypač apsaugotas nuo vaikų dėl sumanių funkcijų Šviestuvai StringLights pagaminti iš ypač tvirtos medžiagos, kad būtų galima saugiai naudoti vaikų kambariuose. Medžiagoje be teršalų taip pat nėra BPA ir ftalatų. Dėl dizaino be kraštų ir begalinio LED įdėklo, pasakų lemputės tampa saugiu palydovu mūsų mažiesiems

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER 52230 lumilu Lazy Friends - bear vaikiškas naktinis šviestuvas Tingusis meškiukas

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.