REER 53161 Light&Go 53161 USB prisegamas šviestuvas vežimėliuiEnlarge « »

REER 53161 Light&Go 53161 USB prisegamas šviestuvas vežimėliui

Prekės kodas: 53161
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
REER ShineSafe skėtis nuo saulės vežimėliui arba maniežui - universalaus montavimo dėka šis skėtukas saugos Jūsų mažylį nuo saulės
5,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER 53161 Light&Go 53161 USB prisegamas šviestuvas vežimėliui

Esant prastam matomumui, pavyzdžiui, prieblandoje, tamsoje, rūke ar lietuje, pėsčiuosius dažnai galima pamatyti tik labai vėlai. Štai kodėl pasivaikščiojimas su vežimėliu ar ekskursijos pėsčiomis, dviračiu ar balansiniu dviračiu gali greitai sukelti gyvybei pavojingas avarijas kelyje. Light&Go USB vežimėlio lemputė padaro jus geriau matomus kitiems eismo dalyviams ir taip užtikrina didesnį saugumą kelyje.

  • padidintas matomumas tamsoje
  • universaliai tvirtinamas prie visų vamzdžių iki 8,5 cm skersmens
  • 3 apšvietimo režimai: reguliuojamas nuolatinis 2 ryškumo lygių apšvietimas, mirksi šviesa
  • Veikia su baterijomis,
  • įkraunama per mikro USB laidą
  • Maksimalus atpažįstamumas
  • Saugumas dideliems ir mažiems
  • Lengvas ir neslystantis tvirtinimas
  • Lengvas valdymas

 

Maksimalus matomumas: priekinių ir galinių žibintų derinys Light&Go USB vežimėlio lemputė leidžia jus matyti iš saugaus atstumo net esant prastam apšvietimui. Galingas LED apšvietimas suteikia akį traukiantį, bet ne akinantį ryškumą. Šviesa ne tik padidina jūsų matomumą, bet ir optimaliai apšviečia aplinką – tam, kad geriau orientuotumėtesi tamsoje.

Saugumas mažiems ir dideliems: vežimėliams, balansiniams dviračiams, paspirtukams ir daugeliui kitų. Lanksti tvirtinimo sistema leidžia naudoti daugybę galimų naudojimo būdų. Kai naudojamas vežimėlyje, jis apsaugo jus ir jūsų kūdikį. Kai jūsų vaikas išauga nuo vežimėlio, lemputė išlieka praktiška pagalbininke. Naudojant jį ant vaiko paspirtuko, bėgimo ar dviračio, jis užtikrina saugaus vairavimo patirtį daugelį metų. Lengvas ir neslystantis tvirtinimas dėl lankstaus fiksavimo priedo

Praktiškas fiksavimo tvirtinimas leidžia patogiai pritvirtinti vežimėlio šviesą per kelias sekundes be papildomų įrankių. Elastinė silikoninė juosta lanksčiai prisitaiko prie tvirtinamo taško skersmens, todėl gali būti tvirtinama tiek prie apvalių, tiek prie ovalių vamzdelių, kurių skersmuo iki 8,5 cm. Pastačius norimoje vietoje, kabliukas tiesiog spustelimas į atitinkamą silikoninės juostelės angą. Tada neslidus silikonas garantuoja patikimą laikymąsi norimoje padėtyje.

360° pasukama jungtis užtikrina tinkamą spinduliavimo kampą. Lengvas valdymas dėl valdymo vienu mygtuku Visą šviestuvo veikimą galima valdyti vos vienu mygtuku. Apšvietimas įjungiamas arba išjungiamas ir norimas šviesos režimas pasirenkamas jį kelis kartus paspaudus. Tokiu būdu net patiems mažiausiems beveik neįmanoma atlikti neteisingo veikimo. Tai reiškia, kad šviesą gali lengvai valdyti ir jūsų vaikas, pvz., ryte pakeliui į mokyklą.

„Light&Go“ turi 3 apšvietimo režimus: ryškią nuolatinę šviesą, silpną nuolatinę šviesą ir mirksinčią šviesą.

Informacija

Informacija

Spalva Juodi 11
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER 53161 Light&Go 53161 USB prisegamas šviestuvas vežimėliui

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.