Prekių grupės

REER DesignLine kampų apsaugos 8 vnt, taupe spalvosEnlarge « »

REER DesignLine kampų apsaugos 8 vnt, taupe spalvos

Prekės kodas: 82017
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
REER kampų apsaugos iš DesignLine serijos - Jūsų būstas gali būti saugus mažyliui ir gražus! Naujoji REER DesignLine serija - išskirtinės kokybės ir dizaino apsaugos vaikams, pagamintos iš malonių liesti, nekenksmingų ir labai kokybiškų medžiagų.
8,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER kampų apsaugos iš DesignLine serijos - Jūsų būstas gali būti saugus mažyliui ir gražus! Naujoji REER DesignLine serija - išskirtinės kokybės ir dizaino apsaugos vaikams, pagamintos iš malonių liesti, nekenksmingų ir labai kokybiškų medžiagų.

Šio sezono naujiena - taupe spalva! Šį sezoną interjeruose dominuoja neutralios, žemiškos spalvos: įvairių atspalvių pilka, šaltesni ir šiltesni rusvi atspalviai, ypatinga vadinamoji ?taupe? spalva (šiltų atspalvių rusvai pilka) bei neintensyvių su intensyviomis spalvomis deriniai. Taupe spalva puikiai tinka prie medžio spalvos, neutralių spalvų.

REER kampų apsaugos iš DesignLine serijos

 • apsaugos vaikus nuo aštrių kampų,
 • apsauga yra minkšta iš išorinės pusės, tačiau kieta - iš vidinės 
 • specialios lipnios juostelės pagalba tvirtai prikimba prie stalviršio
 • nuėmus nelieka žymių ant baldo
 • dedamos ant aštrių baldų kampų ,  tinka ir stiklo lentynoms arba ploniems stalviršiams
 • aukštos kokybės medžiagos - jokių ftalatų, PVC ir bisfenolio A
 • Pakuotėje 8 vnt.

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

 • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
 • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
 • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
 • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER DesignLine kampų apsaugos 8 vnt, taupe spalvos

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti