REER Durų stabdis, pilkasEnlarge « »

REER Durų stabdis, pilkas

Prekės kodas: 70061
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
Pirštų prispaudimas tarpduryje yra viena iš pagrindinių vaikų nelaimingų atsitikimų namuose priežasčių, nes net atviro lango ar skersvėjo gali pakakti, kad durys būtų nekontroliuojamai uždarytos. Jei vaikas negali laiku patraukti rankos, jo pirštai gali įstrigti. Šios jėgos gali sukelti rimtų sužalojimų, tokių kaip mėlynės, hematomos ir sulaužyti pirštai. Durų stabdžiai apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų dėl durų privėrimo.
4,99 €

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER durų stabdis, pilkas
Informacija apie prekę:

  •     apsaugo vaikų rankas nuo privėrimo duryse
  •     tvirtai įstatomas, atsparus ir patvarus
  •     išbandyta pagal DIN EN 16654: 2018


Amžiaus rekomendacija: 0 +
 
Apsaugo nuo sužalojimų dėl atsitiktinių durų!

Pirštų užstrigimas tarpduryje yra viena iš pagrindinių vaikų nelaimingų atsitikimų namuose priežasčių, nes net atviro lango ar skersvėjo gali pakakti, kad durys būtų nekontroliuojamai uždarytos. Jei vaikas negali laiku patraukti rankos, pirštai gali įstrigti. Šios jėgos gali sukelti rimtų sužalojimų, tokių kaip mėlynės, hematomos ir sulaužyti pirštai.
Durų stabdžiai apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų dėl durų ir apsaugo nuo įstrigusių pirštų.
 
Kokybė ir sauga patvirtinta pagal griežtus bandymų standartus

Kad kūdikiams ir mažiems vaikams būtų suteikta maksimali apsauga, produktai tikrinami pagal griežtus standartus. Šis daiktas ne tik patiria vidinius testus, bet ir tikrinamas nepriklausomų institucijų. Mūsų durų stabdis buvo išbandytas pagal dabartinį DIN EN 16654: 2018 standartą.
Jis išlaikė išlaikymo, patvarumo ir įtempimo guolių bandymus. Net esant dideliam krūviui, durų kamštis saugiai laikosi ant durų varčios ir išlaiko savo formą. Tik durų stabdžiai, kurie buvo išbandyti pagal šį standartą, užtikrina pakankamą apsaugą ir tvirtą laikymą. Jie ir toliau yra saugūs net po ilgo naudojimo (išbandyti 5000 ciklų).
 
Patikimai saugo duris

Durų stabdis uždedamas ant durų skydo kaip buferis ir patikimai apsaugo nuo nevaldomo uždarymo. Mažiausiai 12 mm pločio tarpas gelbsti mažas vaikų rankas nuo skausmingų traumų. Kadangi durų su tinkamu stabdžiu negalima uždaryti, vaikai taip pat negali būti netyčia uždaryti kambaryje.
 
Saugus laikymasis dėka neslystančios medžiagos ir specialios briaunotos konstrukcijos

Durų stabdis uždedamas ant durų varčios vaikams nepasiekiamoje vietoje. Galite patys nuspręsti, ar pastatyti jį ant durų viršaus, ar iš šono. Neslystančios medžiagos ir speciali briaunota konstrukcija užtikrina saugų laikymąsi ir nereikia klijų ar varžtų.
 
Aukštos kokybės ir patvari medžiaga, be potencialiai kenksmingų medžiagų

Lankstus ir minkštas, tačiau tvirtas plastikas užtikrina saugų amortizavimą, kai durys pasisuka, ir apsaugo durų rėmą ir skydą. Aukštos kokybės, patvari medžiaga yra ypač tvirta. Apdorotame plastike nėra sveikatai pavojingų medžiagų.
 
Produkto Aprašymas

  •     speciali briaunuota konstrukcija užtikrina saugų laikymąsi
  •     tvirtas ir patvarus
  •     durims (medinėms ir metalinėms) nuo 30 iki 45 mm storio
  •     išbandyta pagal DIN EN 16654: 2018

 

Informacija

Informacija

Spalva Pilka
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER Durų stabdis, pilkas

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.