Prekių grupės

REER Foodtemp termometras kūdikio buteliukui Enlarge « »

REER Foodtemp termometras kūdikio buteliukui

Prekės kodas: 21021
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
REER termometras kūdikio buteliukui Jūsų namuose - ir daugiau jokių ginčų dėl kūdikio misinuko temperatūros, kai vienas mano , kad misinukas per karstas , o kitas - kad misinukas ne pakankamai siltas!
18,99 €

Prekės aprašas

Išsami informacija

.REER termometras kūdikio buteliukui Jūsų namuose - ir daugiau jokių ginčų dėl kūdikio mišinuko temperatūros, kai vienas mano, kad mišinukas per karštas, o kitas - kad mišinukas nepakankamai šiltas!

Naudokitės REER patogiu skaitmeniniu termometru - ir kūdikio mišinuko buteliuke temperatūros nustatymas bus tik kelių akimirkų reikalas. Trumpai palaikykite termometrą įkištą į mišinuką ar kūdikio maistelį - ir per trumpą laiką galėsite pamatyti tikslią temperatūrą skaitmeniniame ekrane. Skaitmeninį termometrą po panaudojimo lengva išvalyti.

Rodo matavimo temperatūrą Celsijais arba Farenheito laipsniais

  • greitai parodo temperatūrą
  • didelis ekranas su temperatūros parodymais
  • lengva valyti
  • tinkamas ir kūdikių maisto indeliams
  • Matavimo diapazonas: -45 iki +200 ° C

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu. 

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER Foodtemp termometras kūdikio buteliukui

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.