Prekių grupės

REER infraraudonųjų spindulių šildytuvas 2 in1 FeelWell Special editionEnlarge « »

REER infraraudonųjų spindulių šildytuvas 2 in1 FeelWell Special edition

Prekės kodas: 19030
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
REER šildytuvas kūdikio pervystymui ant stovo - komfortiška ir greita šiluma jūsų kūdikiui. Linksmas drambiuko dizainas paįvairins Jūsų kasdienybę:)))
98,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER šildytuvas kūdikio pervystymui ant stovo - komfortiška ir greita šiluma jūsų kūdikiui

Linksmas drambiuko dizainas paįvairins Jūsų kasdienybę:)))

Žr. video.

Tradiciniai šildytuvai šildo orą patalpoje. Dėl to žmonėms pasidaro šilta tik tada, kai sušyla oras. Todėl žmogui sušildyti, visų pirma reikia sušildyti orą. Šildant tradiciniais šildymo prietaisais šiluma nėra jaučiama iškart, įjungus prietaisą, kadangi oro įšilimui reikia laiko, per kurį praradama nemažai energijos.
Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai  šildo labai panašiai kaip ir saulė. Jie nešildo oro, tačiau greitai jį pereina, sušildydami objektus, kurie yra jų veikimo zonoje. Dėl to žmonės esantys toje zonoje yra šildomi tiesiogiai šildytuvo, bet ne oro pagalba.
Dėl šių priežasčių REER elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai  sukuria šilumą per sekundę - tai yra ypatingai patogu, kai reikia šilumos greitai - pvz., pervystant vaiką ar jį maudant.

 Patikima ir saugu

Kaip ir visuose bendrovės  Reer produktuose jūsų mažylio saugumas yra visų svarbiausia: kaitinimo elementas apsaugotas saugos apvalkalu,  hermetiškas korpusas, griežtai kontroliuojama gamyba ir aukščiausi elektrosaugos reikalavimai.

 2x400 W galia  - šildytuvas greitai sukurs kūdikiui komfortišką šilumą, tačiau vartos mažai energijos

Šildytuvas turi 2 spirales po 400 W, todėl šiltesniu metų laiku Jums pakaks naudoti 400W šildymą, o žiemą  naudosite 800W -  šildytuvas apgaubs vaiką malonia, švelnia ir nuolatine šiluma pervystymo metu, tuo pat metu taupiai naudodamas elektrą.

Toks šildymo galingumas sukuria vaikui komfortišką apie 30 C temperatūrą, kai šildytuvas pastatytas apie 1-1,5 metro atstumu nuo vystymo paviršiaus. Tai yra optimalus šildymo galingumas: per didelio galingumo šildytuvas degins jautrią odelę ir eikvos elektros energiją, o per mažo - nesukurs pakankamos šilumos.

 Šildytuvas kūdikiams su integruotu apšvietimu

Integruotas atskirai įjungiamas apšvietimas skleidžia minkštą šviesą ir tamsoje apšviečia vystymo stalą. 

Universalios naudojimo galimybės, jokių varžtų ir gręžimo

Šildytuvo stovas gali būti pastatytas bet kur, kur yra laisvos vietos. Nereikia jokių gręžimo darbų ar varžtų. Net ir paaugus vaikui, šį šildytuvą galėsite naudoti namų ūkyje.

Nedidelis svoris

Šis šildytuvas išsiskiria nedideliu svoriu - tik apie 7,5 kg - todėl šildytuvą lengva pernešti ir naudoti ten, kur reikia.

 Greitas šildymas ir jauki šiluma

Naudojant tik aukščiausios kokybės sudedamąsias dalis šildytuvas greitai sukurs komfortišką šilumą kūdikiui. Šiluma susidaro ten, kur jos reikia. Pervystymo metu vaikutis bus apgaubtas jaukios šilumos.

 Lankstus teleskopinio stovo reguliavimas 

Išplečiamas iki 1,85 metrų teleskopinis stiebas leis Jums nusistatyti tinkamiausią šildytuvo aukštį. Be to, yra galimybė reguliuoti ir šildytuvo pasukimo kampą. Perkėlę kūdikio vietą kitur, be jokių vargų Jūs galėsite perreguliuoti šildytuvą.

Saugumo reikalavimai:

  1. gali būti naudojamas ne arčiau kaip 80 cm - 100 cm atstumu nuo pervystymo stalo
  2. minimalus atstumas  nuo lubų35 cm
  3. minimalus atstumas iki visų degių medžiagų ne mažiau kaip 65 cm

    Garantija 2 metai

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

  • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
  • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
  • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
  • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Spalva Balta
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER infraraudonųjų spindulių šildytuvas 2 in1 FeelWell Special edition

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti