REER juosta nuo paslydimo 5 mEnlarge « »

REER juosta nuo paslydimo 5 m

Prekės kodas: 80135
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
Apsauginė juosta apsaugos Jus nuo paslydimo ant laiptų ar slidžių grindų.
8,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Apsauginė juosta apsaugos Jus nuo paslydimo ant laiptų ar slidžių grindų.

Kritimai ir paslydimai, ypač jei tai nutinka ant laiptų, yra vieni pavojingiausių iš visų nelaimingų atsitikimų. Ant lygių ir slidžių paviršių, pavyzdžiui, plytelių, laiptų, lakuotų grindų visada  tyko paslydimo ir kritimo pavojus ir su tuo susiję pavojingi sužalojimai. Tačiau šios rizikos galima lengvai išvengti.

  • apsauginė juosta pagaminta iš slydimui ir trinčiai atsparios medžiagos
  • apsauginė juosta gali būti plačiai taikoma, pavyzdžiui, ant laiptelių, įvažiavimų , rampų ar nuožulnių plokštumų, laiptų pakopų ir pan.
  • ypatingai gerai prilimpa prie klijuojamo paviršiaus ir pasižymi geru sukibimu
  • lengva lengva priklijuoti: tiesiog atkirpkite reikalingo ilgio juostą ir atplėšę lipnią juostelę lengvai priklijuokite apsauginę juostą 
  • paviršius, ant kurio klijuojama, prieš tai turi būti švariai nuvalytas
  • galima klijuoti ant beveik bet kokio sauso paviršiaus ( netinka drėgnoms patalpoms )

 

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

  • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
  • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
  • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
  • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Anga (intervalas) Ne
Vartelių tikslus plotis Ne
Vartelių tipas Aksesuarai
Spalva Juoda
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER juosta nuo paslydimo 5 m

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti