REER MyHappyBath Mat neslystantis kilimėlis voniai  Enlarge « »

REER MyHappyBath Mat neslystantis kilimėlis voniai

Prekės kodas: 76023
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
REER MyHappyBath Mat neslystantis kilimėlis voniai , prilimpantis prie vonios dugno.
8,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER MyHappyBath Mat neslystantis kilimėlis voniai  

 • neleidžia paslysti vonioje ar duše
 • užtikrina, kad vaikai patogiai sėdėtų ir saugiai stovėtų
 • idealiai tinka kūdikių vonelėms

Neslidžiam maudymosi malonumui

Vaikai gerai jaučiasi vandenyje ir mėgsta turkštis. Tačiau vedami smalsumo ir noro žaisti, jie dažnai labai skuba. Jūsų mažojo numylėtinio ne iki galo išvystytas pusiausvyros jausmas čia gali sukelti keblias situacijas. MyHappyBath Mat įdėklas specialiai kūdikių vonelėms suteikia jūsų vaikui reikiamą atramą ir neleidžia jam paslysti vonioje.

Idealiai tinka kūdikių vonelėms

Dėl mažos ovalios formos idealiai tinka kūdikių vonelėms
Ovalus kilimėlis puikiai tinka visoms įprastoms kūdikių vonelėms. 42 cm x 25 cm matmenys apima visą sėdynės plotą. Tiksliai priglundanti forma užtikrina idealų laikymąsi be raukšlių susidarymo – kad mažieji galėtų patogiai sėdėti.

Apsauga nuo slydimo

Apsauga nuo slydimo dėl neslystančios medžiagos su struktūra
Kilimėlis pagamintas iš natūralios gumos. Dėl natūralaus medžiagos neslidumo vonios kilimėlis suteikia jūsų vaikui saugią apsaugą nuo slydimo ant lygių paviršių. Viršuje taip pat yra mielo banginio dizaino konstrukcija, kuri taip pat turi neslystantį efektą – dar patikimesniam sukibimui purslų metu.

Saugus laikymas siurbtukų dėka

Itin daug stiprių siurbtukų apatinėje įdėklo pusėje užtikrina patikimą sukibimą su visais lygiais paviršiais. Jie neleidžia kilimėliui paslysti vonioje ar duše, nesvarbu, šlapias ar sausas.

Aukštos kokybės natūralios medžiagos

Siekiant apsaugoti gležną ir jautrią kūdikio odą, neslystantis kilimėlis buvo pagamintas iš 100% odai nekenksmingos natūralios gumos (kaučiuko). Jame nėra kenksmingų medžiagų ir pavojingų plastifikatorių, tokių kaip BPA, PVC ir ftalatai. Dėl antibakterinių medžiagų savybių ją ypač lengva prižiūrėti – muilo likučius galima lengvai nuplauti švariu vandeniu.

Daugiafunkcinis

Taip pat daugiafunkciškai gali būti naudojami kaip vonios kilimėliai
Kilimėlis ne tik itin naudingas vonioje, bet ir suteikia daugiau saugumo lauke. Pavyzdžiui, jis taip pat gali būti naudojamas kaip dušo kilimėlis ir apsaugo nuo paslydimo ant lygių plytelių, kai išeinate šlapiomis kojomis.

Produkto Aprašymas

 • apsaugo nuo paslydimo vonioje ar duše ir užtikrina, kad vaikai galėtų patogiai sėdėti ir saugiai stovėti
 • idealiai tinka kūdikių vonelėms
 • daug siurbtukų ypač saugiam laikymui (101 vnt.)
 • struktūrinis, neslidus paviršius
 • patrauklus dizainas su mažais banginiais
 • pagamintas iš natūralios ir odai nekenksmingos medžiagos
 • antibakterinis
 • Spalva mėlyna
 • Medžiaga: natūrali guma
 • Matmenys: 42 x 25 cm
 • Sudėtis: 1 vnt

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

 • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
 • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
 • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
 • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER MyHappyBath Mat neslystantis kilimėlis voniai

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.