REER pirkinių krepšys vežimėliui 2 in 1Enlarge « »

REER pirkinių krepšys vežimėliui 2 in 1

Prekės kodas: 74507
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
REER pirkinių krepšys vežimėliui 2 in 1 - idealiai tinka Jūsų išvykoms į parduotuves universalus pirkinių krepšys vežimėliui tinka universaliems, sportiniams vežimėliams ir vežimėliams - skėtukams visiškai matinis 2 didelės kišenės papildoma vieta daiktams ir pirkiniams susidėti lengva valyti Lengvas pirkinių krepšio tvirtinimas prie vežimėlio REER krepšį jūs galite lengvai prisegti prie vežimėlio rankenų Velcro lipukų pagalba. Tokiu būdu krepšys idealiai prisitaikys prie bet kokio pločio vežimėlio. P atogu, kai perkate Apsipirkimo metu lengvai atsegsite krepšį nuo vežimėlio ir galėsite neštis krepšį suėmę už rankenų. Po apsipirkimo lengvai ir greitai galite prisegti krepšį atgal prie vežimėlio. Apie vokiečių kompaniją REER Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą. Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių: 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius. 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus. 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos. Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas"Reer"šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.
8,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER pirkinių krepšys vežimėliui 2 in 1 - idealiai tinka Jūsų išvykoms į parduotuves

  • universalus pirkinių krepšys vežimėliui
  • tinka universaliems, sportiniams vežimėliams ir vežimėliams - skėtukams
  • visiškai matinis
  • 2 didelės kišenės papildoma vieta daiktams ir pirkiniams susidėti
  • lengva valyti

Lengvas pirkinių krepšio tvirtinimas prie vežimėlio

 

REER krepšį jūs galite lengvai prisegti prie vežimėlio rankenų Velcro lipukų pagalba. Tokiu būdu krepšys idealiai prisitaikys prie bet kokio pločio vežimėlio.

 Patogu, kai perkate

 

Apsipirkimo metu lengvai atsegsite krepšį nuo vežimėlio ir galėsite neštis krepšį suėmę už rankenų. Po apsipirkimo lengvai ir greitai galite prisegti krepšį atgal prie vežimėlio.

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

  • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
  • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
  • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
  • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

 
Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER pirkinių krepšys vežimėliui 2 in 1

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti