REER PureAir Elektrinis oro gaiviklis - valiklisEnlarge « »

REER PureAir Elektrinis oro gaiviklis - valiklis

Prekės kodas: 94010
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
54,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER PureAir kambario oro valiklis - gaiviklis - idealiai tinka alergiškiems ir jautriems vaikams:

 • pašalina kenksmingas medžiagas, pvz., smulkias dulkes, tolueną, benzeną, lakieji organiniai junginiai
 • patikimai pašalina alergenus, pvz., dulkes, žiedadulkes, pelėsius
 • pašalina virusus, mikrobus ir bakterijas
 • nereikia papildomos priežiūros ir filtrų

Pagerinkite savo kambario oro kokybę!

Šiandien oro kokybė, deja, nėra tokia gera, kaip norėtume. Oras yra užterštas dalelėmis, kurios yra kenksmingos mūsų sveikatai, ir paprastai pastatų viduje tarša yra didesnė nei už jos ribų. Nauji baldai ir apdailos medžiagos skliedžia daleles, kurios cirkuliuoja ore ir veikia mūsų sveikatą.
Lakieji organiniai junginiai (LOJ) kambario ore gali sukelti alergiją, galvos skausmą, žalą mūsų imuninei sistemai ir kitas ligas. Bakterijos ir virusai taip pat lengvai plinta ore.
PureAir kambario oro valytuvas pašalina šią oro taršą, pagerina oro kokybę, neutralizuoja nemalonius kvapus ir efektyviai pašalina įprastas alergijos priežastis.

Pašalina oro taršą  - sveikam patalpų klimatui

Ore, kurį kvėpuojame, yra alergenų, bakterijų, virusų ir kitų dalelių. Jie atenka į kambario orą kartu su kitomis kenksmingomis medžiagomis, tokiomis kaip smulkios dulkės ir žiedadulkės, ir gali sukelti įvairių rūšių ligas. Todėl būtina išvalyti orą, kuriuo kvėpuojame, ir pašalinti šias kenksmingas medžiagas.
PureAir kambario oro valytuvas į korpusą įsiurbia užterštą orą. Bakterijos ir mikrobai sunaiinami ir sterilizuojami uždaroje vidinėje kameroje, naudojant UV šviesą. Tada kenksmingos medžiagos ir kvapai nukreipiami į integruotą fotokatalizatorių, naudojant aktyvų deguonį ir neutralizuojami jonizuojant. Išvalytas oras išleidžiamas į patalpą per oro išleidimo angą.

Patikimas, priežiūros nereikalaujantis filtras

Kituose įrenginiuose kenksmingos medžiagos filtruojamos tik per HEPA filtrus, o PureAir pašalina 98% kenksmingų medžiagų trijų pakopų valymo proceso metu ir pašalina 99,9% bakterijų ir mikrobų. UV spinduliai efektyviai naikina mikrobus ir patogenus nenaudodami cheminių medžiagų. UV šviesos naudojimas mums visiškai nekenksmingas. Šis metodas taip pat naudojamas ligoninėse.
Antrasis „PureAir“ privalumas, palyginti su kitais prietaisais, naudojančiais HEPA filtrus, yra tai, kad visiškai nereikia  priežiūros.

Paprastas ir intuityvus valdymas vienu mygtuku.

Oro valytuvą ypač lengva valdyti tik vienu mygtuko paspaudimu. Įrenginį galima ne tik įjungti ir išjungti, pakartotinai paspaudus įjungimo / išjungimo mygtuką, bet ir nustatyti pageidaujamą valymo laiko laikmačio funkciją (1 val. Valymas) arba nuolatinį režimą, taip pat ir šviesos lygį.

Padeda lengviau orientuotis tamsoje

PureAir taip pat turi orientacinę šviesą. Tamsos jutiklis automatiškai įjungia šiltą baltą šviesą 5 minutėms sutemus. Tada oro valytuvo šviesa vėl įsijungia kiekvieną kartą, kai jo judesio jutiklis aptinka judesius . Šviesos ryškumas turi 3 reguliavimo lygius.

Švarus vaikų kambario aksesuaras su lipdukais

Kadangi mūsų mažieji turi būti ypač apsaugoti nuo dalelių ore, „PureAir“ idealiai tinka vaikų kambariams. Oro valiklio - gaiviklio dizainas vaikams patiks  dėka lipdukų. Vaikų taip pat neerzins aktyvuoto prietaiso triukšmas, nes jo skleidžiamas garsas yra labai tylus (<50dbA).

Produkto Aprašymas

 • pašalina alergenus, virusus, mikrobus ir bakterijas
 • pašalina kenksmingas medžiagas, pvz., smulkias dulkes ir dūmus
 • laikmačio funkcija arba nuolatinio veikimo režimas
 • nereikia priežiūros ir be filtrų
 • valo 11m³ per valandą
 • orientacinė šviesa su judesio ir apšvietimo jutikliu
 • 3 ryškumo lygiai
 • LED spalva: šilta balta, 2800-3500K
 • triukšmo lygis: ≤50 dBA (1 m)
 • komplekte lipdukai vaikams

Informacija

Informacija

Spalva Balta
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER PureAir Elektrinis oro gaiviklis - valiklis

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.