Prekių grupės

REER segtukai patalyneiEnlarge « »

REER segtukai patalynei

Prekės kodas: 4589
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
REER segtukai antklodei 4 vnt
7,99 €

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER segtukai antklodei 4 vnt

Antklodės laikikliai užtikrins, kad jūsų kūdikis yra tikrai apsiklojęs! Net jei jūsų lobis yra ramybės būsenoje, jis visada juda. Taigi, antklodė lieka ten, kur ji ir turi būti. Jie tiesiog prisegami prie antklodės ir lovytės grotelių.

Šie segtukai antklodei garantuos ramų ne tik kūdikio miegą, bet ir pelnytą ramų mamos poilsį. 

  •     Tinka visoms standartinėms lovytėms
  •     Labai lengvas montavimas
  •     pagamintas iš tvirto plastiko
  •     Spalva: balta
  •     Pakuotė: 4 vnt

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

  • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
  • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
  • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
  • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Spalva Balta
Komplektas Kita
Dydis Kita
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER segtukai patalynei

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.