Prekių grupės

REER ShineSafe Premium  skėtis nuo saulės vežimėliuiEnlarge « »

REER ShineSafe Premium skėtis nuo saulės vežimėliui

Prekės kodas: REER84121
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
REER ShineSafe skėtis nuo saulės vežimėliui arba maniežui - universalaus montavimo dėka šis skėtukas saugos Jūsų mažylį nuo saulės
20,99 €

Prekės aprašas

Išsami informacija

Apsauga nuo saulės visoms saulėtoms dienoms

Jauna ir švelni kūdikio oda ypatingai pažeidžiama UV spindulių. Gali pakakti kelių minučių neapsaugotos saulės šviesos, kad oda nudegtų. Saulės nudegimas yra ne tik labai nemalonus ir skausmingas jūsų kūdikiui, bet ir padidina odos ligų riziką vėlesniame gyvenime.


„ShineSafe Premium“ sktis nuo saulės vežimėliui suteikia malonų pavėsį vežimėlyje ir apsaugo jūsų numylėtinį nuo žalingos UV spinduliuotės.

Sukuria vėsinančius pavėsius iki didelių matmenų

Skėtukas uždengia beveik visą atvirą erdvę virš vežimėlio ir užtikrina pakankamą pavėsį beveik bet kuriai saulės padėčiai. Tai apsaugo nuo perkaitimo ir užtikrina malonią vežimėlio temperatūrą.

Abiejų virvių tvirtinimas prie apatinės rėmo dalies, o ne rankenos, užtemdo vežimėlio vidų. Švelniai užtemdžius kūdikio erdvę, sukuriama rami ir raminanti miego atmosfera .

Reguliuojamas pagal saulės padėtį su ypač ilgais šoniniais sparnais

Ypač ilgi šoniniai sparnai užtikrina šešėlį net tada, kai saulė yra maža arba šviečia iš šono. Jūsų kūdikis bus apsaugotas nuo kenksmingos UV spinduliuotės, nepaisant saulės padėties. Kai šoniniai sparnai nereikalingi, juos galima paprasčiausiai surinkti ir pritvirtinti prie šonų naudojant spaustukus.

Aukštos kokybės medžiagos dėka atsparus UV spinduliams ir kvėpuojantis

Saulės danga pagaminta iš 100% poliesterio. Plastikiniai pluoštai sugeria iki 98% saulės spindulių ir jautriai kūdikio odai suteikia maksimalią apsaugą nuo UV spindulių 50+. Tuo pačiu metu jie siūlo puikų kvėpavimą. Tai užtikrina nuolatinę oro ventiliaciją vežimėlyje ir apsaugo nuo šilto oro kaupimosi, kad būtų maloniai vėsi aplinka vežimėlio viduje.

Lengvas tvirtinimas ir tvirtas laikymas su universalia elastine medžiaga ir virvelėmis

Visapusiška elastinė juosta, tvirtinimo virvelės ir kabliai leidžia greitai, lengvai ir saugiai sumontuoti skėtuką. Uždėkite skėtuką nuo saulės ant gaubto, patraukite elastinę medžiagą po vežimėlio lopšiu ir kabliukais pritvirtinkite virves prie rankenos.

Integruotas langelis leis visada stebėti kūdikį

Kai skėtukas naudojamass kaip miego užuolaidėlė, integruotas langas leidžia patikrinti, ar jūsų kūdikis vis dar miega. Jei norite atidaryti , langą galima tvirtinti atidarytoje padėtyje spaustuku.

Produkto Aprašymas

  • suteikia pavėsį ir apsaugo nuo saulės nudegimo (UPF: 50+) ir UV spindulių
  • kvėpuojanti medžiaga, užtikrinanti optimalią oro cirkuliaciją
  • tinka visoms įprastoms vežimėlių sistemoms
  • medžiaga: 100% poliesteris, plastikas
  • matmenys: apytiksliai 33 - 80 cm x 67 cm
  • spalva: pilka
  • įsk. laikymo maišas

Informacija

Informacija

Spalva Mėtos spalvos
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER ShineSafe Premium skėtis nuo saulės vežimėliui

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.