Prekių grupės

REER skaitmeninis vonios ir dušo termometrasEnlarge « »

REER skaitmeninis vonios ir dušo termometras

Prekės kodas: 70613
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
REER skaitmeninis vonios ir duso termometras - idealiai tiksli vaiko maudymo temperatūra. Jokių"per karsta"ar"per salta"!
13,99 €

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER skaitmeninis vonios ir dušo termometras - idealiai tiksli vaiko maudymo temperatūra. Jokių "per karšta" ar "per šalta"!

Vaikai yra labai jautrūs per aukštai arba per žemai temperatūrai, todėl optimali vandens temperatūra yra apie 37-38 ° C. Pradedant nuo 42 ° C, vanduo jau dirgina jautrią odą, o taip pat atsiranda nusiplikymo arba perkaitimo rizikos . Tradiciniai vonios termometrai yra naudingi, bet temperatūros matavimas yra tik apytikslis ir termometrai rodo tik vonioje esančio (bet ne naujai pilamo) vandens temperatūrą.Vyresni vaikai taip pat mėgsta žaisti vonioje pildami vandenį iš čiaupo - tai gali nudeginti .

  • Vizualiniai ir garsiniai pavojaus signalai, kai vanduo viršija 41 ° C
  • Temperatūra iš karto matosi dideliame ekrane iš karto
  • Universalus sriegis, lengva surinkti - tiesiog užsukite tarp dušo žarnos ir dušo galvutės
  • Šis prietaisas ne tik apsaugos Jūsų šeimos narius, bet ir taupys šeimos biudžetą, nes nėra reikalo maišyti karšto ir šalto vandens ir papildomai pripylinėti vandens, jei temperatūra per aukšta arba per žema.
Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

  • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
  • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
  • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
  • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER skaitmeninis vonios ir dušo termometras

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.