Prekių grupės

Reer stalčių užraktas, ekonominė 3 vnt pakuotėEnlarge « »

Reer stalčių užraktas, ekonominė 3 vnt pakuotė

Prekės kodas: 71080
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
16,99 €

Prekės aprašas

Išsami informacija

Reer stalčių užraktas, ekonominė 3 vnt pakuotė

  • Privalumas: yra 3 stalčių užraktai
  • skirtas stalčių, spintelių ir elektros prietaisų rakinimui nuo vaikų
  • stiprus fiksavimas ir pašalinimas be likučių
  • paprastas valdymas suaugusiems: atrakinamas tik viena ranka
  • išbandyta pagal EN 16948: 2017
  • modernus, paprastas dizainas: tinka kiekvienai gyvenamajai aplinkai

Patikimai užrakina spinteles ir stalčius nuo smalsių vaikų rankų

Spintelių ir stalčių, taip pat indaplovių, šaldytuvų ir mikrobangų krosnelių turinys ypač džiugina vaikus. Išmokę šliaužioti ir vaikščioti, jie gali lengvai pasiekti rankenas ir prieiti prie daiktų, kurie nepriklauso vaikams, pavyzdžiui, peilių ar toksiškų valymo priemonių. Ši pakuotė, susidedanti iš 3 spintelių ir stalčių užraktų, padeda saugiai užrakinti daugybę skirtingų dalykų, tokių kaip spintelės ir panašiai, ir taip patikimai apsaugoti savo mažąjį numylėtinį nuo tokių pavojų.

Kokybė ir sauga patikrinta pagal griežtus bandymo standartus

Siekiant užtikrinti maksimalią kūdikių ir mažylių apsaugą, reer gaminiai yra tikrinami pagal griežtus bandymų standartus. Atliekami ne tik vidaus bandymai, bet ir nepriklausomi tyrimai. Mūsų spintelių ir stalčių spynos buvo išbandytos pagal dabartinį standartą EN 16948: 2017. Ji sėkmingai išlaikė laikymo testus, ilgaamžiškumo testus ir testus nepalankiausiomis sąlygomis. Net ir esant didelėms apkrovoms, jis išlaiko savo lipnumą ir patikimai prilimpa prie baldo. Net ir ilgai naudojant, atidarymo mechanizmas lieka sunkiai atidaromas mažų vaikų rankoms. Vaikų saugos įtaisas yra tvirtas ir stabilus: neskilsta ir nelūžta, net po daugiau nei 5000 atidarymų yra stabilus, kaip buvo pradžioje. Tik pagal šį standartą patikrintos spintelės ir stalčių spynos užtikrina pakankamą ir patikimą laikymą ir garantuoja saugų naudojimą net ir po ilgo naudojimo.

Universaliai naudojamas

Universaliai tinka spintelėms, stalčiams ir daugeliui kitų
Apsauginį įtaisą galima pritvirtinti prie bet kokio baldo, leidžiančio jį sumontuoti kampe (netinka įleidžiamiems stalčiams). Galite patikimai užrakinti spinteles ir stalčius, kuriuose yra vaistų ar aštrių daiktų, pavyzdžiui, peilių ar žirklių. Be to, galima apsaugoti ir plokščius paviršius turinčius elektros prietaisus. Taip jūsų vaikas nesiliestų su trapiais daiktais arba neatšildytų šaldytuvo netyčia jį atidarius. Dėl savo paprasto, modernaus dizaino daugiafunkcis užraktas tinka bet kurioje gyvenamojoje aplinkoje.

Lengva atidaryti tik viena ranka

Lengva atidaryti tik viena ranka, patogus valdymas suaugusiems
Dėl trigubo spintelės ir stalčiaus užrakinimo jūsų baldai yra saugiai užrakinti nuo mažųjų tyrinėtojų. Suaugusiesiems juos vis dar lengva atidaryti tik viena ranka. Norėdami tai padaryti, tiesiog vienu metu paspauskite 3 mygtukus ir atidarykite stalčių tuo pačiu metu, kaip įprasta.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Reer stalčių užraktas, ekonominė 3 vnt pakuotė

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.