REER Šviesą atspindinčių lipdukų rinkinys LightReflexEnlarge « »

REER Šviesą atspindinčių lipdukų rinkinys LightReflex

Prekės kodas: 53141
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
Esant blogam matomumui, pavyzdžiui, prieblandoje, tamsoje, rūke ar lietuje, pėstieji dažnai matomi tik paskutinę akimirką. Štai kodėl pasivaikščiojimai ar išvykos ​​pėsčiomis, su dviračiu ar vaikščiojančiu dviračiu greitai gali sukelti gyvybei pavojingas avarijas kelyje.
Šviesą atspindintys „LightReflex“ lipdukai padidina jūsų matomumą, kad galėtumėte būti laiku matomi.
17,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Šviesą atspindinčių lipdukų rinkinys „LightReflex“

Informacija apie prekę:

  •     padidina matomumą, kai tamsu ir kai blogas matomumas
  •     10 išspausdintų motyvų ir 8 skirtingų dydžių juostelių rinkinys
  •     lipnus, visuotinai pritaikomas - sukimba su skirtingomis medžiagomis (plastiku, metalu, tekstile)

Saugiau tamsoje

Esant blogam matomumui, pavyzdžiui, prieblandoje, tamsoje, rūke ar lietuje, pėstieji dažnai matomi tik paskutinę akimirką. Štai kodėl pasivaikščiojimai ar išvykos ​​pėsčiomis, su dviračiu ar vaikščiojančiu dviračiu greitai gali sukelti gyvybei pavojingas avarijas kelyje.
Šviesą atspindintys „LightReflex“ lipdukai padidina jūsų matomumą, kad galėtumėte būti laiku pastebėti.
 
Didesnis matomumas suteikia daugiau saugumo

Šviesą atspindintys „LightReflex“ lipdukai buvo padengti specialiai sukurta atspindinčia folija. Ši patentuota atspindinti folija atspindi didelę krintančios šviesos dalį ypač intensyviai, maksimaliai padidindama savo matomumą kitiems eismo dalyviams.
 
18 lipdukų

Šviesą atspindinčių lipdukų rinkinį sudaro 10 atspausdintų motyvų lipdukų ir 8 skirtingų dydžių juostelės. Nors mažiesiems patiks spausdinti motyvų lipdukai su mielomis iliustracijomis, patikimai klijuojamos lipdukų juostelės dėl savo paprasto dizaino tinka ir suaugusiems.
 
Galima naudoti ant įvairių medžiagų

Atšvaito lipdukų apačioje yra stipri 3M lipni juosta. Tai suteikia lipdukams ypač didelę lipnumo galią ant daugelio skirtingų paviršių. Tai reiškia, kad jie gali būti naudojami ne tik metalui ar plastikui, bet ir idealiai tinka naudoti tekstilės gaminiams.
 
Universalus naudojimas vežimėliams, drabužiams, šalmams ir daugeliui kitų

Lipdukus galima naudoti ant įvairiausių daiktų. Dėl siauros formos juostos idealiai tinka tvirtinti prie vežimėlio rėmų, paspirtukų, dviračių, dviračių rėmų ar plonų lazdų. Universalūs lipdukai taip pat puikiai laikosi apvalių formų, tokių kaip šalmai, batai ar kuprinės. Lipdukai visada patikimai laikosi nenulupdami ir neplyšdami, net ant tamprių medžiagų, tokių kaip minkštų apvalkalų striukės.
 
Lengva naudoti lipni ir atspari vandeniui

Atšvaito lipdukus ypač lengva naudoti. Tiesiog nuvalykite uždengiamą vietą, nuimkite apsauginę plėvelę ir užklijuokite lipduką. Vandeniui atsparūs lipdukai nepraranda savo lipnumo net skalbimo mašinoje. Tai reiškia, kad prieš skalbiant jų nereikia pašalinti iš tekstilės gaminių. Po naudojimo juos vis tiek galima pašalinti nepaliekant jokių likučių.
 
Produkto Aprašymas

  •     visuotinai pritaikomas vežimėliams, balansiniams dviračiams ir dviračiams, lauko drabužiams, kuprinėms, šalmams ir daugeliui kitų
  •     lipnus, visuotinai pritaikomas - prilimpa prie įvairių medžiagų (plastiko, metalo, tekstilės)
  •     patentuota atspindinti folija: padengta „Bemis Associates Inc.“ (patento Nr. DE: 212013000307U1 / patento Nr. US: 9 248 470B2)
  •     ypač lipnus, atsparus oro sąlygoms, sunkiai dėvimas, plaunamas
  •     rinkinį sudaro 10 margintų motyvų ir 8 skirtingo dydžio juostos
  •     medžiaga: „3M Scotchlite Reflective Material“
  •     Dar didesnis saugumas tamsoje užtikrina mūsų du naujus vežimėlių žiburius: „Light & Go“ USB vežimėlių šviesą ir „Light & Go Duo“ vežimėlių žibintų komplektą

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER Šviesą atspindinčių lipdukų rinkinys LightReflex

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.