REER TravelKid Sun Basic automobilio užuolaidėlės nuo saulės 2 vnt.Enlarge « »

REER TravelKid Sun Basic automobilio užuolaidėlės nuo saulės 2 vnt.

Prekės kodas: 86141
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
REER keturkampės užuolaidėlės nuo saulės 2 vnt. - apsaugo nuo saulės spindulių ir neskleidžia nemalonaus kvapo apsaugo mažuosius keleivius nuo tiesioginių saulės spindulių silikoninio lipuko pagalba greitai ir lengvai pritvirtinamos užima labai nedaug vietos , kai užuolaidėlės nenaudojamos tinka 2-durų ir 4-durų automobiliams
3,99 €

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER keturkampės užuolaidėlės nuo saulės 2 vnt. - apsaugo nuo saulės spindulių ir neskleidžia nemalonaus kvapo

 • patikimai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių
 • optimaliai tinka, tinka daugeliui automobilių langų
 • greitas ir lengvas tvirtinimas siurbtuku

Suteikia apsauginį šešėlį


Vaikai dažnai būna ilgai būnami saulėje, ypač ilgesnių kelionių automobiliu ir atostogų kelionių metu. Tai ne tik labai nepatogu, bet ir gali sukelti perkaitimą, nudegimą saulėje ar saulės smūgį. TravelKid Sun Basic automobilinis apsaugos nuo saulės rinkinys, susidedantis iš 2 saulės užuolaidėlių, patikimai apsaugo jūsų vaiką automobilyje nuo žalingos saulės spinduliuotės.

Patikima apsauga nuo žalingos saulės spinduliuotės

TravelKid Sun Basic suteikia jūsų vaikui malonų pavėsį automobilyje ir neleidžia įkaisti automobilio vidaus. Aukštos kokybės audinys visiškai apsaugo nuo prasiskverbiančių saulės spindulių ir taip apsaugo jūsų vaiką nuo saulės smūgio ir perkaitimo.

Tinka daugumai automobilių langų

Dėl optimalaus prigludimo tinka daugeliui automobilių langų
Nepriklausomai nuo to, ar vairuojate furgoną, visureigį, universalą ar limuziną, jūsų automobilis yra 3 ar 5 durų – 48 cm x 30,5 cm dydžio TravelKid Sun Basic tinka daugeliui automobilių. Dėl savo matmenų jis visada uždengia didelę stiklo dalį ir suteikia vaikui pakankamai šešėlio.

Greitas ir lengvas (dis) sumontavimas siurbtukų pagalba

Labai paprasta ir itin greita: apsaugą nuo saulės prie stiklo galima pritvirtinti vos dviem paprastais veiksmais. Pirmiausia nuvalykite langą ir paspauskite siurbtukus – padaryta. Nuėmus skydelį nuo saulės ant lango stiklo nelieka jokių likučių! Net po dažno pritvirtinimo siurbtukai nepraranda tvirto laikymosi.

Galima kompaktiškai sudėti

Apsaugą nuo saulės galima greitai ir lengvai sulankstyti, jei jos nereikia debesuotą dieną. Norėdami tai padaryti, turite pasukti vieną pusę 180 °, kad susidarytų du apskriti galai. Tada du apskritimai sustumiami vienas į kitą – viskas.
Vietą taupanti saugykla ir žaibiškas priedas paverčia skydelį nuo saulės idealiu kompanionu keliaujant autobusu, traukiniu ar nuomojamu automobiliu.

Produkto Aprašymas

 • patikimai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių
  optimaliai tinka, tinka daugeliui automobilių langų
  lengvas pritvirtinimas ir tvirtas laikymas dėka siurbtukų
  nuėmimas ir vėl pritvirtinimas be likučių
  Matmenys: apie 48 x 30,5 cm
  Sudėtis: 2 x apsauga nuo saulės

 

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

 • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
 • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
 • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
 • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER TravelKid Sun Basic automobilio užuolaidėlės nuo saulės 2 vnt.

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti

PRINCESS Automobilinės užuolaidėlės-roletai 1vnt.

PRINCESS Automobilinės užuolaidėlės-roletai 1vnt.

Pastovi kaina: 9,49 €

Special Price 6,99 €

PRINCESS Automobilinės užuolaidėlės-roletai 2 vnt.

PRINCESS Automobilinės užuolaidėlės-roletai 2 vnt.

Pastovi kaina: 17,98 €

Special Price 15,99 €