REER Winlock lango ir balkono durų užraktas, baltasEnlarge « »

REER Winlock lango ir balkono durų užraktas, baltas

Prekės kodas: 70010
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
REER lango ir balkono durų užraktas - per kelias minutes sumontuojama apsauga vaikams. Sumanūs tėvai užbėgs pavojui už akių...Langai yra viena pavojingiausių vietų Jūsų savarankiškai judėti pradėjusiam smalsiam, bet dar neatsargiam mažyliui.
13,99 €

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER lango ir balkono durų užraktas - per kelias minutes sumontuojama apsauga vaikams. Sumanūs tėvai užbėgs pavojui už akių...Langai yra viena pavojingiausių vietų Jūsų savarankiškai judėti pradėjusiam smalsiam, bet dar neatsargiam mažyliui.

Pradėję vaikščioti vaikai nebijo pavojaus - jie yra smalsūs, nori viską tyrinėti ir kai jie pamato pravertą langą, jie tiesiog pradeda smalsauti Tokio amžiaus vaikus yra sunkiausia prižiūrėti. Jų svorio centras yra netoli krūtinės, todėl pasilenkus per langą pažiūrėti, kas ten vyksta, jie iškrenta per jį.

Remiantis žurnalo Pediatrics tyrimo rezultatais, vaikų, gydomų JAV ligoninėse dėl sužeidimų iškritus per langą, 1990-2008 metų laikotarpiu siekė 100 tūkst.

"Vis dar daugiau nei 5 tūkst. vaikų yra gydomi ligoninėse dėl sužeidimų, susijusių su iškritimu per langą, - teigė tyrimo autorius ir Ohajo valstijoje esančios Nacionalinės vaikų ligoninės Traumų tyrimų ir politikos centro direktorius daktaras Gary A. Smithas. - Tai yra 14 vaikų per dieną. Tai yra dažnai pasitaikanti ir svarbi problema".

Buvo nustatyta, jog berniukai dažniau iškrenta per langą nei mergaitės.

Ypatingai reikia saugoti 1-4 metų vaikus: mažesnių vaikų sužeidimai sudarė du trečdalius visų pacientų sužeidimų, daugiausia - dvejų metų amžiaus.

Sumotuokite apsaugą, ir langą galės atidaryti tik suaugęs. Lango rankeną galima pasukti tik stipriai nuspaudus apsaugos fiksatorių - tam vaikui nepakaks jėgų.

Apsaugos sumontavimas - ypatingai paprastas - trunka apie 5 minutes ir nereikie nieko gręžti. Tinka Lietuvoje naudojamiems langams

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER Winlock lango ir balkono durų užraktas, baltas

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti