Ir štai Jūsų namus aplankė mažasis šeimos narys... Vienas pirmųjų daiktų vaikui- kūdikio lovytė. Kaip išsirinkti – siūloma tikrai daug modelių. Pabandysime apibendrinti mūsų patirtį dirbant su klientais. Taigi, devyni patarimai renkantis vaikiškas lovytes būtų šie:

1. Vaikiškos lovytės medžiaga: medžio masyvas natūraliau, bet baldinė plokštė pigiau ir pakankamai tvirta

  • Kambario, kuriame stovės kūdikio lovytė, interjeras. Medis – natūrali medžiaga, mediniai baldai sukuria išskirtinį ir šiltą kambario interjerą. Kita vertus, ir su MDF baldais galima sukurti įdomų interjerą. MDF baldai puikiai tinka daugumoje šiuolaikinių interjerų
  • Vaikiškos lovytės, pagamintos iš medienos, be jokios abejonės yra tvirtesnės. Dar svarbi medžio rūšis: iš spygliuočių pagamintos kūdikių lovytės kartais išskiria sakus, ir atsiranda plyšeliai. Aukštesnės kokybės lovytės kūdikiams gaminamos iš rinktinio medžio masyvo, kuriame nėra medžio šakų, nes šakos vietoje gali atsirasti plyšeliai, arba šaka gali net ir iškristi. Šiuo atžvilgiu klientams rekomenduojame TROLL kūdikių lovytes, kurios gaminamos iš rinktinio beržo masyvo be šakų. Kita vertus, kūdikis yra nesunkus, lovytė naudojama 2-3 metus, todėl ir MDF lovyčių tvirtumo pakanka.
  • Medinės vaikų lovytės yra pakankamai tvirtos ir joms galima nuimti šoną, kad vaikas galėtų pats įlipti. Pvz., visos TROLL kūdikių lovytės turi specialų sutvirtinantį skersinį, todėl net ir visai nuėmus šios vaikiškos lovytės šoną, ji stovės tvirtai, o vaikui bus nesunku įlipti.

 Medines vaikiskos lovytes

2. Vaiko lovytės stilius ir dizainas, derinimas prie kambario interjero. Tikimės, kad mūsų siūlomos vaikiškos lovytės atitiks net ir išrankiausio lankytojo pageidavimus dėl vaiko kambario interjero. Tiesiog peržiūrėkite mūsų siūlomas lovytes kūdikiams...

 Kudikio kambario interjeras

3. Transformavimo galimybės. Maždaug iki 3-4 metų vaikai miega 120 cm ilgio lovytėse. Paaugę vaikai dažniausiai kraustosi į 140 cm ilgio lovytes paaugusiems vaikams (angl. - todler beds), kuriose miega iki 8-9 metų. Vėliau jau vaikai persikelia į dvimetrines vaikų lovytes. Kai kurios lovytės „auga“ kartu su vaiku.

 Transformuojama vaikiska lovyte

Auganti kudikio lovyteAuganti vaikiska lovyte

4. Vaikiškos lovytės su nuleidžiamu šonu pagelbės tėvams lengviau išimti kūdikį iš lovelės. Nakčiai lovytes su nuleidžiamu šonu galima pristumti prie tėvų lovos, ir verkiantį kūdikį bus galima nuraminti neišlipant iš lovos. Be to, vaikų lovytės su nuimamu šonu yra patogesnės, kai paaugusiam vaikui reikia pačiam įlipti į lovelę.

Jei Jus domina tokios kūdikių lovytės, patartume papildomai pasiskaityti mūsų straipsnį apie vaikiškas lovytes su nuleidžiamu šonu.

 

 Vaikiska lovyte nuleidziamu sonu

5. Supamos lovytės - leis kūdikiui pasijausti ramiam ir saugiam, kaip pas mamą pilve. Juk prieš gimdamas kūdikis buvo pripratęs prie nuolatinio supimo..

Supamos lovytės būna su lingėmis ir su specialiu supimo mechnizmu.

Jei Jus domina supamos lovytės, plačiau gali paskaityti mūsų straipsnį.

6. Perkant lovytes kūdikiams, reikia pagalvoti kaip paaugęs vaikas įlips/išlips iš lovytės . Galimi tokie variantai:

  • išimami 2 pagaliukai iš lovytės šono, pro kuriuos vaikutis pats galės išlipti iš lovytės
  • nuimamas šonas - šią galimybę turi visos TROLL lovytės. Visos TROLL lovytės turi papildomą sutvirtinantį skersinį, todėl lovytė bus stabili net ir be šono
  • kai kurioms lovytėms vieną šoną galima pakeisti specialiu kraštu paaugusiems vaikams. Vėlgi, šią galimybę turi visos TROLL lovytės kūdikiams

 Vaikiska lovyte su isimamais pagaliukais

Vaikiska lovyte su specialiu kraštu paaugusiems vaikams

7. Vaikiškos lovytės reilingas. Dažnai kūdikiai apgraužia lovytės kraštą - tai jie daro tiek treniruodami dygstančius dantukus, tiek ir tada kai nuobodžiauja lovytėje. Lovytės krašto apsauga – reilingas padės apsaugoti nuo nepageidaujamo maisto ir išlaikyti gražią lovytės išvaizdą. Daugelis lovyčių turi krašto apsaugą komplektacijoje, bet taip pat apsaugas lovytėms galima nusipirkti ir atskirai.

 Vaikiškos lovytes krasto apsauga-reilingas

8. Stalčius patalynei - visada patogu turėti vietą, kur galite susidėti kūdikio patalynę ir priežiūros reikmenis.
 

9. Lingės leis greičiau pamigdyt kūdikį. Tačiau atsargiai - jei kūdikis įpras užmigti supamas, jis to norės visą laiką. Mūsų parduotuvėje galima įsigyti linges atskirai ir pritaikyti jas standartinio išmatavimo lovytėms.

 Linges lovytei

10. Galimybė perstumti kūdikių lovytes. Galbūt vaiką dieną norėsite migdyti kitoje vietoje, o nakčiai lovytę prisitumsite prie savo lovos. Tokiais atvejais kūdikių lovytės su ratukais yra tikrai patogios. Tačiau dažnas stumdymas nerekomenduojamas jokiems baldams, ypač baldams, pagamintiems iš baldinės plokštės (MDF).

Vaikiskos lovytes su ratukais

Taigi, sėkmės renkantis vaikiškas lovytes, kurios bus patogios ir tėvams, ir vaikams!!!!