Balansinis dviratukas naktįBALANSINIAI DVIRATUKAI PLIUS AKCIJA

  • Užsakykite balansinį dviratuką su REER vaikiška apsaugine liemene MyBuddyGuard.
  • Užsakydami įrašykite nuolaidos kupono kodą "balansinis plius".
  • Gaukite 50% nuolaidą liemenei. Vienam apsipirkimui galima naudoti tik vieną nuolaidos kodą

 Ar pagalvojate, kad balansiniai dviratukai geriausios dovanos vaikams? Atėjus šiltam sezonui, balansinis dviratukas padovanos mažyliui daug smagių akimirkų, o -Jums - daug įdomių pasivaikščiojimų gryname ore kartu su vaiku. Balansiniai dviratukai - pats lengviausias būdas išmokti važiuoti dviračiu...PUKY LRM balansinis dviratukas - Europje pripažintas kaip geriausia dovana vaikams nuo 2 iki 4 metų. Puky balansiniai dviratukai tiesiai iš gamintojo, su 2 metų garantija.


 

Balansiniai dviratukai

7 prekė(s)

7 prekė(s)

Balansiniai dviratukai – patarimai renkantis

Taigi, Jūsų mažyliui jau 2-3 metai, ir žaidimams lauke, jam reikia transporto priemonės...Ir tėveliams ar seneliams prasideda galvos skausmas – kokia transporto priemonė mažyliui tiks labiausiai, kaip jam kuo greičiau ir su kuo mažesnėmis traumomis išmokti važiuoti dviratuku, kaip nepaklysti pasiūlymų jūroje…

Beje, geras balansinis dviratukas – gera dovana vaikui gimtadienio ar kita įsimintina proga. Žurnalas MOMMY Award sudarė 10 pačių geriausių dovanų 1-3 metų vaikams sąrašą ir Puky balansinis dviratukas LR M išrinktas pačia geriausia dovana vaikams 1-3 metų amžiaus.

 

Dviratis su pristatomais ratukai ar balansinis dviratukas?

Balansinis dviratukas – puikus būdas vaikui žaismingai ir be streso išmokti važiuoti dviračiu. Patariama mokantis važiuoti geriau rinktis balansinius dviratukus, o ne pristatomus dviratuko ratukus.

Apsauginius ratukus reiktų naudoti kuo trumpiau arba jeigu įmanoma - iš viso jų nenaudoti. Kai vaikas pripranta važiuoti su apsauginiais ratukais, atsiranda tokios problemos:

- netaisyklinga sėdėsena ant dviratuko - vaikas važiuoja pakrypęs pagal ratukų padėtį

- psichologinė baimė važiuoti be ratukų.

Tam kad išvengti tokių problemų patariama pradėti mokintis važiuoti ant balansinių dviratukų - paspirtukų be pedalų. Iš pradžių vaikas 1-2 savaites "pavaikščios" apžergęs dviratuką, tačiau vėliau pamatysite, kaip jis smagiai ir greitai skrenda ant balansinio dviratuko pasispirdamas kojytėmis.

 

Kokybiški balansiniai dviratukai - pagrindiniai kriterijai

  • Balansinio dviratuko rėmo skersinis turi būti kuo žemesnis – tai garantuoja saugų užsėdimą ant dviratuko, tiek ir nulipimą nuo dviratuko. Daugelio gamintojų skersinis eina “įstrižai”. Puky balansiniai dviratukai turi L formos skersinį, todėl vaikui bus lengva apžergti dviratuką.
  • Pakojukas yra reikalingas balansinio dviratuko funkcionalumas. Vaikai mėgsta įsibėgėti dviratuku arba važiuoti nuo kalno susikėlę kojytes ant pakojuko.
  • Balansinio dviratuko sėdynei galioja taip pat kiek kitokie ergonominiai reikalavimai lyginant su dviratuku. Vaikas mokymosi pradžioje vaikščioja apžergęs sėdynę, o ne sėdi. Todėl balansinio dviratuko sėdynė yra siauresnė, o jos galinė dalis kiek pakelta.
  • Sėdynės ir vairo aukštis turi būti reguliuojami – taip vaikas galės ilgiau naudotis balansiniu dviratuku.
  • Vairo galai turi būti apsaugoti specialiomis apsaugomis – jei vaikas netyčia šonu prabrauks pro kokią nors kliūtį, apsaugos išgelbės jo rankytes nuo sužeidimo.
  • Vairo viršus turi būti apsaugotas paminkštinta apsauga, nes “avarijų” metų vaikai dažnai trenkiasi į vairo viršų.
  • Padangos. Patariama rinktis  balansinius dviratukus su pripučiamomis padangomis – jos geriausiai važiuoja ir blogesniu keliu, pvz., per žvyrą ar žolę. Kiek pigesni yra balansiniai dviratukai su polipropileno padangomis, jos irgi yra pakankamai minkštos. Patariame vengti dviratukų, kuri padangos pagamintos iš plastiko arba kieto polipropileno – jos barška, greitai lūžta, slysta blogesniame kelyje.
  • Vairo pasukimo ribotuvas. Kai kurie gamintojai siūlo balansinius dviratukus su vairo pasukimo ribotuvu (fiksatorius, kad vaikas negalėtų per daug pasukti vairo). Tačiau tada atsiranda pavojus, kad vaikui su balansiniu dviratuku nugriuvus ant grindų, vairo rankena styros statmenai, ir ant jos užgriuvęs vaikas gaus rimtas traumas. Daug saugiau, kai balansiniam dviratukui nugriuvus, vairo rankena nukrenta horizontaliai ir guli išilgai ant žemės. Dėl šios priežasties patariame vengti balansinių dviratukų, kuriuose yra vairo pasukimo ribotuvas.
  • Balansinio dviratuko stabdžiai. Balansiniai dviratukai rekomenduojami vaikams nuo 2 metų. Šio amžiaus vaikai dar negali tinkamai koordinuoti savo judesių ir naudotis stabdžiais. Tėvai turi stebėti besivažinėjantį vaiką, ir suvokti, kad vaikas negalės stabdyti balansinio dviratuko, jei šis įsibėgės. Todėl reikia būti ypatingai atidiems, jei vaikas važiuoja netoli laiptų, staigios pakalnės ar vandens telkinio.

Nuo 3 metų vaikai jau gali pradėti mokintis naudotis rankiniais stabdžiais. Balansinis dviratukas yra puiki mokomoji transporto priemonė vaikams, kurie greitai pradės važiuoti dviračiu, todėl vaikui yra gerai išmokti naudotis rankiniais stabdžiais jau nuo balansinio dviratuko.


Rankiniai stabdžiai negali būti per stiprūs ir stabdyti galinį ratą. Patariame vengti priekinių stabdžių. Puky dviratukai turi galinius būgninius stabdžius. Tokio sprendimo privalumas – tolygus stabdymas ir nėra atsikišusių stabdžių, į kuriuos vaikas gali nusidaužyti kojytes.

 Balansiniai dviratukai su stabdžiaisrankiniai V tipo ant priekinio rato. Patariame vengti balansinių dviratukų su tokiais stabdžiais. Priekiniai stabdžiai turėtų būti ne per stiprūs – vaikas turi mokintis jais naudotis, bet taip, kad staigiai stabdydamas nepersiverstų

 

 

 

 

 

 

 

Balansiniai dviratukai su V tipo stabdžiais ant galinio ratorankiniai V tipo stabdžiai ant galinio rato. PUKY vaikiški dviračiai, kurių ratai didesni nei 20" (skirti vaikams virš 120 cm ūgio), turi sumontuotą dar ir trečią stabdymo sistemą - V formos stabdžius ant galinio rato.

 

 Balansinis dviratukas su rankiniais stabdžiaisrankiniai diskiniai stabdžiai ant galinio rato. Tokius stabddžius montuoja PUKY ant vidutinio dydžio balansinių dvirtukų. Tokie stabdžiai stabdo ne taip staigiai, yra pilnai paslėpti ir saugesni ir vaikas stabdydamas nepersivers per vairą

 

 Kaip pasirinkti balansinio dviratuko dydį?

Vaikui, ypač pradedančiam važiuoti, svarbiausia jaustis saugiam. Renkantis balansinius dviratukus vaikams, svarbu kad vaikas tvirtai stovėtų ant pilnos pėdos ir tarpukojis siektų sėdynės aukštį - taip vaikas jausis saugus ir jo padėtis ant dviratuko bus ergonomiška.

 

Puky siūlo balansinius dviratukus įvairius modelius, priklausomai nuo vaiko ūgio:

  • Puky balansinis dviratukas LR M - nuo 85 cm ūgio (maždaug 2 metai)
  • Puky balansinis dviratukas LR1; LR1 L; LR1 L BR - nuo 90 cm ūgio (maždaug 3 metai)
  • Puky balansinis dviratukas LR XL - nuo 95 cm ūgio (maždaug 3,5 metai)

Svarbu suprasti, kad vieni žmonės turi ilgesnes kojas, kiti trumpesnes,  todėl pagrindinis kriterijus renkantis dviratuko dydį yra sėdynės padėtis, kai ji yra nuleista. Renkantis balansinį dviratuką vaikams reikia, kad sėdėdamas ant sėdynės vaikas galėtų abejomis kojomis pilna pėda remtis žemę.

 

Kokio gamintojo balansiniai dviratukai Jums tinka labiausiai

Atkreipkite dėmesį kas yra gamintojas, nes rimtesnės firmos saugo savo reputaciją ir siūlo atsargines dalis bei servisą. Dviračio patikimumas stipriai padidėja, jei jo kokybę kontroliuoja nepriklausomos agentūros, pvz. TUV Thueringen, GLS. Nusipirkę patikimos firmos dviratį, jį lengviau galėsite parduoti, kai vaikas išaugs.

 

Toliau pateikiame Jums informaciją, apie šveicarų atliktą testą, kuris, nors ir neįvertina visų balansinių dviratukų įvairovs, bet pads jums susiformuoti nuomonę apie tinkamiausius balansinius dviratukus ir jų pasirinkimo kriterijus. Šveicarijos televizija atliko visapusišką balansinių dviratukų testą, kuriame testuota 10 įvairių firmų balansinių dviratukų (Puky LR1 Br L; Kokua Like a Bike» Mountain, Twister Holzlaufrad Wooden Training Bike, Kettler Speedy 10", JD Bug Nanny, Avico Wooden Walker Bike, JD Bug Trainer, Early Rider Classic, Eichhorn My first bike, Jako-o (Hudora) Laufrad Cruiser).

 

Vertinti tokie kriterijai:

  • Važiavimas, vairavimas, stabdymas (30 proc. bendro įvertinimo). Šioje kategorijoje PUKY pateko į geriausiųjų trejetuką.
  • Ergonomika ir patogumas vaikui (30 proc. bendro įvertinimo)– Puky kategorijos lyderis
  • Transporto priemonės kokybė (20 proc. bendro įvertinimo)- Šioje kategorijoje PUKY pateko į geriausiųjų trejetuką
  • Aptarnavimas ir pogarantinis servisas (10 proc. bendro įvertinimo) – Puky kategorijos lyderis
  • Saugumas(10 proc. bendro įvertinimo)- šioje kategorijoje Puky taip pat išrinktas vienvaldžiu lyderiu.

Susumavus visus vertinimus, geriausiu balansiniu dviratuku pripažintas Puky balansinis dviratukas Puky LR1 Br L.  

 

Plačiau apie balansinių dviratukų pasirinkimą galite pasiskaityti čia.

 

Sėkmės važiuojant!!!!