REER metaliniai apsauginiai varteliai I-Gate Autoclose, 84,5-90,5 cmEnlarge « »

REER metaliniai apsauginiai varteliai I-Gate Autoclose, 84,5-90,5 cm

Prekės kodas: 46302+46901
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
REER metaliniai apsauginiai varteliai I-Gate Autoclose - išskirtinės kokybės aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkantys varteliai gražiems namams.
76,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER metaliniai apsauginiai varteliai I-Gate Autoclose - išskirtinės kokybės aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkantys varteliai gražiems namams.

 

Į vartelių komplektą įeina:

Kodas

Pavadinimas

Kiekis

46302 REER metaliniai apsauginiai varteliai I-Gate Autoclose, 77,5-83,5 cm 1
46901 REER vartelių I-Gate, Basic praplatinimas 7 cm, baltas 1

 

Vokietijos REER kompanija pasiūlė rinkai naują apsauginių vartelių liniją, kuri atitinka aukščiausius saugumo standartus ir yra pagaminti iš ypatingai kokybiškų medžiagų. Varteliai T-Gate Active-Lock  modelis turi šias naujoves:

Apsauginių vartelių saugumas naktį:

Rėmo apačioje pritvirtinta speciali švytinti juostelė, todėl Jūs galite būti tikri, kad patasyje neužkliūsite už vartelių apatinio rėmo. Ypatintai tai aktualu tiems, kurie vartelius ketina montuoti laiptinėse. 30 min pabuvusi dienos šviesoje, ši juostelės galės švytėti patamsyje 9-12 val.)

Specialus įveržimo indikatorius

Jūs visada galėsite būti tikri, kad varteliai įsprausti ne per daug (tuomet jie sunkia darinėjasi) ir ne per mažai (tuomet varteliai laikosi netvirtai). Specialūs spalviniai indikatoriai, esantys prie vartelių spynos, parodo žalią spalvą, kai varteliai įsprausti teisingai.

Automatinio užsidarymo funkcija:

Varteliai patys užsitrenkia Jums praėjus - visada būsite tikri, kad vartelius uždarėte, ir kad Jūsų numylėtinis nepateks į pavojingas patalpas be Jūsų žinios.

Patikima ir kokybiška vartelių spyna

REER apsauginiai varteliai I-Gate Auto-Close turi dar patikimesnę ir stabiliau veikiančią spyną, kurią be vargo atrakinsite viena ranka.

Ypatingai kokybiškos medžiagos

Apsauginių vartelių rėmas pagamintas iš ypatingai tvirto metalo. Metalas dengtas solidžiai atrodančiais metalo dažais. 

Kitos vartelių savybės 

 • varteliai atidaromi viena ranka (atidarysite vartelius, laikydami ant rankų mažylį);
 • saugumo tikslais apsauginiai varteliai atsidaro į vieną pusę - specialaus fiksatoriaus pagalba, Jūs galite nustatyti, į kurią pusę atsidarys varteliai arba prireikus lengvai apkeisti atsidarymo pusę.
 • platus praėjimas;
 • Y formos atramos pagalba gali būti tvirtinami prie apvalaus turėklo;
 • nereikia gręžti sienų;
 • tinka vaikams iki 24 mėnesių
 • Medžiaga: plieninis rėmas , durų mediena ( pušis, Naujoji Zelandija iš sertifikuotų šaltinių ) , plastiko POM, PA6 , SEBS
 • tvirtinamas tarpuose nuo 77,5-83,5 cm.
 • vartelių aukštis 76cm.

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

 • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
 • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
 • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
 • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Anga (intervalas) 80-90 cm
Vartelių tikslus plotis 84,5 cm-90,5 cm
Vartelių tipas Įspraudžiami automatiškai užsidarantys
Spalva Balta
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER metaliniai apsauginiai varteliai I-Gate Autoclose, 84,5-90,5 cm

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti