REER universalus velcro užraktas - 2vnt 5190.0Enlarge « »

REER universalus velcro užraktas - 2vnt 5190.0

Prekės kodas: 5190_0
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
REER universalus užraktas-2vnt
3,99 €

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER universalus užraktas-2vnt

Jūsų mažylio fantazija yra neribota, kai jis ateina tyrinėti dar nepažinto pasaulio. Su šiuo uždarymo dirželiu dirželis jūs galite būti beveik garantuoti, kad mažieji tyrinėtojai nepasieks pavojingų daiktų!

Galite išvengti daug pavojų labai paprastai: 16cm ilgio uždarymo juostelės gali būti priklijuotas ant tualetų, spintos, stalčių ir buitinės technikos. Juostelė priklijuojama prie saugomo baldo. Po to baldą galima atidaryti tik atplėšiant lipukus -  tačiau jie taip stipriai sukimba, kad vaiko pirščiukai jų tikrai neatplėš.

 • universalus sprendimas spintoms, stalčiams, prietaisams ir tualetams
 • saugo nuo neleistino atidarymo ir pavojaus, kad durelės ar stalčius prispaus vaikų pirščiukus
 • lengvai klijuojamomis
 • extra strong Velcro medžiaga
 • Ilgis: 16cm
 • Spalva: balta
 • Pakuotėje 2 vnt

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

 • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
 • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
 • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
 • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER universalus velcro užraktas - 2vnt 5190.0

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti